2737
2734
عنوان

چیکارکنم دردهای زایمانم شروع شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 133 پست
ینی بازم میخادتحریکم کنه اخه باراول ک رفتم هیچی بازنبودم تحریک ک کرد فقط کمی خون ابه دیدم و ترشح بار ...

وای پس چرا قطع شد!

انشاءالله بسلامتی زایمان کنی گلم 

التماس دعا

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مریودیام مث شماست دردناک حتی مسکن میخورم نمیتونم تحملشون کنم ولی الان حاضرم ی عالمه دردتحمل کنم ...

من سقط داشتم تو هفته های پایین

بعدش که پریود شدم دردم خیلی خیلی کم بود. انقدر تعجب کردم! آخه همیشه از درد نابود میشدم با مسکن و کیسه آبگرم به زور تحمل میکردم...

به خاطر دردهایی که تو پریود داشتم همیشه، سقطم برام زیاد سخت نبود...ان شاءالله که زایمان شما هم خیلی راحت باشه❤

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
تحت نظر دکتر نیستی؟برو ضربان قلب بچتو بگیرن...اگ نامنظم بزنه فورا بستریت میکنن..اب زیاد بخور..پیاده ...

هستم هرهفته چک میشم حالادکتر۱۰روز وقت داده ولی میخام توهمین ۱۰روزبیاد

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 
2728
ان شاءالله عزیزم واسم دعاکن🙏❤منم دعات میکنم

انشاءالله همین شب جمعه زایمان میکنی عزیزم😍

دردات شروع شد برای ظهور امام زمان خیلی دعا کن

آقامون خیلی غریب😞

برات صلوات میفرستم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»بمصائب زینب الکبری

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2738
الهی واسه منم شروع بشه چ مدت بود درد داشتید؟

من تقریبا اخرای 38 دردم شروع شد کمر درد خفیف چه وقت هایی هم تا یکی دو دقیقه شدید، ان شاء الله چیزی نیست ولی برو نوار قلب از بچه بگیر 

هستم هرهفته چک میشم حالادکتر۱۰روز وقت داده ولی میخام توهمین ۱۰روزبیاد

عزیزم حموم اب گرم زیادبرونزدیکیم زیادداشته باش دخول دردت شروع میش منم زایمان کردم دکترم همیناروبهم گفت

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن
انشاءالله همین شب جمعه زایمان میکنی عزیزم😍 دردات شروع شد برای ظهور امام زمان خیلی دعا کن آقامون خ ...

مرسی قربونت برمممم حتماعزیزه دلم❤😍🙏

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 
یوگا چجوریه؟چ حرکاتیه

گوگل سرچ کن یوگای بارداری و فیلمشو ببین.منم میترسیدم دردم نگیره اما دو سه روز بعد یوگا دهانه رحمم باز شد.واقعا برای من موثر بود.کرونا هم بود نمیشد برم پیاده روی ولی این حرکات رو راحت تو خونه انجام دادم

یوگا چجوریه؟چ حرکاتیه

ببین ازاین توپ بزرگاروبگیربشین روش بپرکن روتوپ درجابازمیشیدمن2سانت بودیساعت نشستم روتوپ بپرکردم سریع شد5سانت دردام شروع شد

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن
2706