2726
عنوان

یه رمان فوق العاده صحنه دار معرفی کنید😂😂😂💙💜

| مشاهده متن کامل بحث + 606630 بازدید | 113 پست
کارهای که اون مرده میکرد بیمار روانی بود

آره

ولی من چون کلا فیلم ترسناک و اسلشر زیاد میبینم برام عادی بود  

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
دیگه صحنه دار خواسته بود    

افتضاحه من نخوندم ولی دوستم میگفت خشونت رو ترویج می‌ده 

خب خب . آیداهستم . یک عدد کارآموز رباتیک 🔩  تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐**یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت ....انگار یکی آخرین تیکه ی پیتزامو خورده/انگار تو جاده بنزین تموم کردم/شهاب سنگی که همه دیدن و من ندیدم/:بستنیم افتاده رو زمین/گوشیم افتاده صفحش شکسته/انگار رفتم فرودگاه پاسپورتمو جا گذاشتم/انگار همه تولدمو یادشون رفته/انگار پامو با جوراب گذاشتم یه جای خیس/یه گوشِ هندزفریم کار نمیکنع(:یِ همچین حالی..●کورِه ی خودسوزیِ خود را،جِگَر پنداشتیم💡خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است     خدایی موندم خدا وقتی عقل پخش میکرده یه سریا تو صف چی بودن😐دیگه فعلا صحبتی ندارم عاشقتونم😐💕🖐 دخترای خنگ جذاب نیستن   شما از دخترای باهوش میترسین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افتضاحه من نخوندم ولی دوستم میگفت خشونت رو ترویج می‌ده 

آره و قسمت احمقانش اینه که اخرش خوش و خرم با هم ازدواج هم میکنن  پسره روانی بود دختره هم روانی بود

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
2728

سلام🍁

چرا دنبال اینجور رمان هاهستی؟

خوندن اینجور رمان ها روی ذهن تاثیر منفی میزاره واعتیاد آور هست مثل مواد مخدر که وقتی برای دفعات اول استفاده میکنی برات لذت بخش وخوشاینده اما هرچی که بیشتر استفاده میکنی حس میکنی نمیتونه راضی نگهت داره وهی دنبال مراتب بالاتر هستی وتمام ذهن وروحیاتت رو به هم میریزه ودیگه به هیچ چیزی راضی نمیشی وهیچ وقت دیگه اون لذته رو نمیبری ازش 

دقیقا رمان های صحنه دار همینجورند برای دفعات اول خوشاینداند و از خوندنشون یه حس زودگذر بهت دست میده اما هرچی بیشتر میخونی دیگه برات خوشایند نیست ومیری سراغ مرتبه ی بالاتر یعنی همون دیدن فیلم های صحنه دار وبرای دفعات اول راضی نگهت میداره اما بازهم که یه مدتی میگذره احساس بدی وپوچی بهت دست میده ودیگه حتی توی زندگی خودت هم انجام اون کارها برات لذت بخش نیست ولذت طبیعی خودت رو هم از دست میدی وخودت رو از خودت دور میکنی وباعث بیماری های روحی وروانی مثل افسردگی توی خودت میشی وتوی منجلابی دست وپا میزنی که هرچی توش برای رهایی تلاش میکنی بیشتر توش غرق میشی

حتی یه بار دیدن فیلم های صحنه دار موجب اعتیاد به این فیلم هامیشه خیلی ها میگند ما تا خودمون نخوایم رومون این فیلم هاتاثیری نمیزاره درصورتی که دیدن این فیلم ها حتی اگر خودت هم نخوای سلیقه ات رو تغییر میده و همینطور چه جور روت تاثیری نمیگذاره که وقتی برای دفعات اول این فیلم رو میبینی برات لذت بخشه؟؟!!!

خلاصه کنم حرفم رو :«خوندن رمان های صحنه دار ودیدن فیلم های صحنه دار آثار بسیار مخربی روی روح وآفکار هرفرد داره وسلیقه ی افراد رو تغییر میده وبیماری های روحی وروانی رو درپی داره ،ومهم تر ومهم تر ومهمتر از اون باعث میشه ما هیچ وقت از برقراری این رابطه ها درزندگی خوندمون هیچ لذتی نبریم واز لذت طبیعی هم بیبهره بمونیم مثل یه معتاد که هرچقدر هم ازاون موادش استفاده کنه دیگه هیچ وقت اون لذتی رو که تجربه میکرد دیگه تجربه نمیکنه وچه بده آدم ازاون لذت رابطه با همسرش بیبهره بمونه.»

ومن درعجبم از کسایی که فیلم های صحنه داررو به کاربر شنگول—منگول پیشنهاد کردند.

هوس شبانه 

حجله اجباری

شوفر

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2706