2703
2553
عنوان

چربی پوست صورت. چکارش کنم؟

124 بازدید | 9 پست

بچه ها پوست صورتم خیلی چربه. با ژل شستشوی صورت کامان مخصوص پوستای چرب میشورم ولی بازم یکساعت بعد چرب میشه. چکار کنم. براق میشه . کسی چیزی استفاده کرده ک نتیجع داشته باشه؟

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

کامان نزن اصلاااا پوست رو داغون میکنه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
واقعا ؟ نمیدونستم

بله ... باید بعد یه مدت خرج کنی پوستتو درمان کنی

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2714
اشتباه نکن منم پوستم چرب بود بس جوش شیرین و ابلیمو سرکه زدم تقریبا چربیش از بین رف ولی فک میکنم خط ا ...

وا با پوستت چرا اینکارو کردی

آبلیمو و جوش شیرین میدونی چقدر ضرر داره؟

پوست چرب رو باید با شوینده سازگار با پوست چرب زیاد بشوری اینکارا معلومه که پوست داغون میشه

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|

نکته اول از کامان استفاده نکن چرا؟چون سدیم لورت سوافات زیادیی داره پوستتو خشک میکنه وقتی پوست بیش از حد خشک بشه سبوم پوست برای جلوگیری از از دست رفتن رطوبت چربی بیشتر تولید میکنن،صابون هم همینکار رو میکنه

نکته دوم از ابرسان و مرطوب کننده مخصوص پوست چرب استفاده کن تا پوستت مجبور نشه چربی اضافه تولید کنه

نکته سوم هفته ای دوبار اسکراب صورت انجام بده

نکته چهارم هفته یبار ماسک خاک رس بذار

نکته پنجم سعی کن تو روتینت از ژل الوورا یا محصولات حاوی الوورا استفاده کنی چون چربی پوست رو متعادل میکنه😘😘😘