2733
2734
عنوان

پسرم از الان دستشو میخوره

264 بازدید | 25 پست

چهارماهشه 

زود نیست براش؟

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خداااا😍😍😍

ن طبیعیه وقتی بچه ای میبینم دستاشومیخوره دلم میخاد درسته قورتش بدم 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ااای جان..دلم نی نی ۴ ماه تا یکسال میخواد    

بیا یه هفته ببرش دعات میکنیم😁

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2738
خداااا😍😍😍 ن طبیعیه وقتی بچه ای میبینم دستاشومیخوره دلم میخاد درسته قورتش بدم 

بحاطر مریضی میترسم

دختر من از ١ روزگي زبونش مياورد بيرون

و ٢ ماهگي دست ميخورد

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
ااای جان..دلم نی نی ۴ ماه تا یکسال میخواد    

😢😢😢😢نگو تو رو خدا درست بدترین موقع بچه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

دختر من هروقت گشنشه دستشو میخوره قربونش برم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
بیا یه هفته ببرش دعات میکنیم😁

خدا حفظش کنه..پستونکیشم میکنم..وقتی پستونکشو میخوره گازش میگیرم  

خودم دوتا بچه دارم بزرگ شدن..خودم دیگه حوصله بچه داشتنو ندارم ولی نی نی بقیه رو میبینم اونقدددد دوست دارم بغلشدن کنم  

جیگرن که..گردو قلمبه ...نوزادی دوست ندارم..یکسال ب بالا هم مستقل میشن راه میرن حرف گوش نمیدن   ...

دیقیقا تایمی که تو گفتی سخترین دوران یه نوزاد ,تازه همش باید مواظب باشی چیزیشون نشه اینقدر که میخورن زمین

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706