2726
عنوان

مزاحم زیاد دارم

457 بازدید | 40 پست

برای دفاع خودم چی داشته باشم، همش میترسم یکی بیاد تو مغازه و کتکم بزنه و مغازمو خراب کنه 

دوربین مداربسته میخام بخرم، برای تو خیابون اسپری فلفل از کجا بخرم و اینکه کور نکنه یوقت

مغازه چی داری؟ 

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برامغازه دوربین بزار اسپری فلفلم بیخیال سگ محلی بهتر جواب میده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اسپری فلفل باید بری مجوز بگیری که خودش 1000 سال طول میکشه اگر بدون مجوزم ازت بگیرن که دیگه هیچییییی 

من خودم یک اسپری معمولی میزارم همیشه توی کیفم میگن مثل اسپری فلفل عمل میکنه 

بقیشم به پاهای پرتوان و کیف محترمم میسپارم   

2706