2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص سرطان و میخوای برای وزن بخوری؟؟😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
میخوای محصول چاقی بهت معرفی کنم؟

محصول چاقی چی اگه منظورت این پودر هاهست توشون کورتن میریزن باید بگم قبلا استفاده میکردم و کلی چاق شدم جز عوارض چیزی ازشون ندیدم پوکی استخون میاره نمیزاره کلسیم ب بدن برسه 

2738

دوستان عطاری بروید بسته های یونجه خشک شده داره طریقه مصرفشوبپرسید شدیدأ چاق کننده هست 

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
پودر جنسینگ اصل

اصلشو دارم پره سیپروهپتادین و کورتن هست

فقط چرت میزنی به محض قطع شدن بادت میخوابه 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706