2726
عنوان

عسل برای درمان زخم شقاق

13535 بازدید | 11 پست

من چون شنیده بودم عسل برای از بین بردن زخم خوبه چندروزه دارم ازش برای درمان زخم مقعدم استفاده میکنم ولی زیاد تاثیری نداشته. بخاطر شرایط کرونا هم نمیخوام برم دکتر
راه دیگه ای برای درمانش تو خونه هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزيزم منم شقاق دارم دمتر بهم پماد ديلتيژل ٢درصد داد

هر يبار شب ي بار صبح بزن داخل مقعدتتت عاليه آني خوب ميشه

بعد چون شقاق بر اثر يبوست حتما سبزيجات و روغن زيتون بخور

و هنگام دستشوي با ويتامين آد مقعدتو چرب كن

ببین من چون خودمم این مشکلو داشتم سرچ کردم یه سری از پمادهایی که برای درمان شقاق خوبه رو اینجا گذاشته https://clinicdarman.com/درمان-شقاق/پماد-شقاق/

برو ببین کدوم برات خوبه.سایتشون مشاوره ام داره میتونی کمک بگیری از دکتر داروخانه ام میتونی بپرسی 

سلام.عزیزم منم شقاق مقعدی داشم که گاهی اونقدر درد میگرفت که از درد جیغ میزدم،رفتم  پیش دکتر منوچهری که  جراح کولورکتال معروفیه،بهم رژیم ودارو داد خوب شدم ،عسل هم به گفت استفاده کن ولی گفت عسل موم دار خوب بگیر خوبرهم بزن وفقط شبها بمال تا صبح بمونه،برای دردش هم گرم کنی موضع رو خیلی کمک میکنه،رژیم هم باید رعایت کنی، برو توو سایت آپارات کلمه هموروئید را جستجو کن ویدئوهای دکتر منوچهری در مورد هموروئید  رو ببین توصیه هایی که کرده رعایت کنید( همون رژیم وتوصیه هایی هست که واسه شقاق به من گفت) ،حتما زود خوب میشید.

سلام عزیزان، خداوند مهربون همچنان که دوای دردهای روحی رو توسط پیامبران عزیز به انسان ها نشون داده، دوای دردهای جسمی رو هم توسط همون انبیاء گرامی در اختیار ما قرار داده. درمانهایی بسیار ساده که البته راز اونها در اختیار انسانهای کامل یعنی پیامبران هست که در واقع اونها غیر از رهبر و حاکم و معلم و قاضی و...، طبیب هم هستند. لذا دوستان تحقیقات خودشونو در مورد طب اسلامی که با طب سنتی فرق داره، و مبنای اون احادیث پیامبران هست، و در زمان حاضر آیت الله تبریزیان پدر طب اسلامی در جهان هستند، شروع کنند. متاسفانه طب مدرن که فقط درمان همه بیماریها رو تو جراحی میدونه اجازه رشد به این علم الهی رو نمیده، و تازه در مقابل او هم می ایستند. بنابراین اگه تو جایی درمانهای طب اسلامی رو دیدید که اشخاصی گفتند ما با اونها درمان نشدیم دو حالت داره یا مغرضانه گفتند یا تحقیقات خودشون و نحوه استفاده از آن درمانها رو کامل انجام ندادند. بنده خودم معجزات زیادی از این طب دیدم. اولین اون در مورد درد کلیه بود که با یک بار، تاکید میکنم فقط یک بار خوردن داروی طب اسلامی (زیره با جامع: چون درهنگام درد بود با همین دارو سنگ دفع شد) خدا از شر بیمارستان رفتن نجاتمون داد. در مورد شقاق هم دکترای امروزی هی میگند یبوست نداشته باشید و به قول دوستان مگه میشه طی چند هفته یبوست نداشت. اما معجزه این درد هم، خوردن تره زیاد هست. همانطور که امام رضا (ع) فرمودند: هر چیزی سروری دارد و سرور سبزیجات تره است. با خوردن تره زیاد طی همون روز اول با وجود یبوست هم می بینید دیگه خونریزی ندارید. داروی طب اسلامی خوردن یک کیلو تره در  سه روز و شستن مقعد با سعد کوفی و خوردن قرص خون هست. قرص خون که بیشترش همون تره هست. تجربه بنده در این مورد اینه که با خوردن بیشتر از نیم کیلو تره در یک روز به شکل پختن تره با تخم مرغ یا ریختن تره زیاد در آش، با اینکه قبلش اشتباها اسفرزه زیاد با کمی آب خوردم و یبوست شدید گرفتم، ولی بدون خونریزی دفع داشتم. کار تره اینه که با ساختن پلاکت زیاد، خونریزی رو بند میاره و سریع زخم رو مداوا میکنه. البته با مالیدن سعد کوفی به مدت 1 یا 2 دقیقه روی مقعد نیز درد مقعد از بین رفت.  قطعا سعد کوفی کارآیی هایی داره که ما بی خبریم شاید شل کردن عضلات مقعد یا رساندن خونرسانی بیشتر و ... باشه.حالا دیگه خدا رو هزاران بار به خاطر این نعمتش که این علم رو به وسیله انسان های عزیزش در اختیار من قرار داد، شکر می کنم و من هم وظیفه خودم دونستم که این تجربه رو در اختیار بقیه قرار بدم. چون واقعا با مشکل جسمی، نمیشه کار روحی و فکری انجام داد و آرامش انسان با بیماری از بین میره و مانع رشد فکری و روحی میشه. خلاصه همانطور که در طب اسلامی درمان همه بیماریها رو اصلاح طبع و در یک کلمه اصلاح سردی با گرمی و گرمی رو با سردی میدونند و خانم ها بیشتر مزاجشون سرده، باید برای رهایی کلی از بیماریها گرمیجات و غذاهای سالم و سبزیجات و میوه های گرم بخورند و به دلیل سبک زندگی امروز که اکثرا نه تحرکی دارند نه آفتابی میبینند لازمه خوردن گرمیجات بیشتر بشه تا یه ورزش درونی ایجاد بشه و در طول روز از آفتاب هم استفاده کرد. در خصوص شقاق اگه زخم بیرونی بود، مالیدن عسل با داروی جامع به بهبود سریع زخم و جلوگیری از عفونت کمک میکنه. خلاصه خودتون می تونید در مورد بیماری های دیگه از منظر طب اسلامی تحقیق کنید و از این نعمت الهی استفاده کنید.

سلام دوستان متن قبلی رو باید کامل کنم. در مورد معجزه تره و سعد کوفی برای درمان شقاق گفتم البته بعد گفتم ممکنه بعضی ها یه سری مسائل ابتدایی رو رعایت نکنند و بنابراین با رعایت چند مورد فوق باز کما کان بیماری ادامه پیدا کنه و خدای نکرده ناامید بشند. برای همین گفتم اینجا بیشتر و کامل شرح بدم. اول اینکه بعضی دوستان دیگه هم گفته بودند که  تا آخر عمرتون تمرین کنید هیچ وقت  زور نزنید میتونید ماهیچه شکم رو به داخل ببرید ولی هیچ وقت زور نزنید. دوم اینکه یبوست رو هم رفع کنید و تا موقعی که دفع بدون کوچکترین احساسی از زخم باشه با رژیم مناسب دفع نرم داشته باشید. رژیمی که خیلی خوب جواب داد اینه که همیشه غذاهاتونو با تره بخورید. جالب اینه که سبزی های دیگه چند روز که خوردید دیگه میل ندارید ولی تره رو روزی سه بار هم هر روز بخورید باز اشتها به خوردنش دارید. می تونید صبح ساعت 10- 11 و سرشب دو وعده کلا غذا بخورید و وسطشم میوه بخورید. یکی از وعده ها خوردن پنیر و تره و گردو هست که هر سه تاش تو طب اسلامی برای شقاق مفیده. نون هم بهتره سنگگگ باشه که لااقل یه خرده سبوس داشته باشه. غذای نرم بعدی آبگوشت چرب و میرزاقاسمی یا بادمجان هست که با تره بخورید.(طبع بادمجان سازگاره با هر فصله برای همین پیامبر (ص) توصیه کردند بادمجان زیاد بخورید). از خوردن غذاهای ساندویجی و سرد و یبوست زا مثل برنج و تن و ... تا رفع کامل بیماری خوداری کنید. میوه هم سعی کنید گرم و تر باشه. خوردن گیلاس و زردآلو و انگور خوب جواب داد. اگه تو فصلهای دیگه باشید همیشه انجیر خشک و پره زردآلو هست که ملین خیلی خوبیه. یادتون باشه اکثرا یبوست به خاطر مزاج سرده پس ملین های سرد مثل آلو و اسفرزه و ... رو استفاده نکنید. من بار اول که شقاق گرفتم فقط با دو روز مالیدن عسل و جامع و نیز خوردن روغن زیتون خوب شدم (سرکه و روغن زیتون غذای انبیا است کمی سرکه رو تلیت کنید بعد روی نونها چند قاشق روغن زیتون بریزید و میل کنید) (عسل و جامع هم توی قطره چکون ریخته و در حالت سجده به زخم داخل مالیده شود). با فراموش کردن مساله بعد چند سال و عجله کردن دوباره این مشکل پیش اومد ایندفعه سهل انگاری کردم و زخم شدید شد. اینجا بود که با سعد کوفی و تره سریع زخم و درد کم شد و با رعایت موارد بالا طی چند روز  بهبودی کامل حاصل شد. البته من همیشه داروی سودابر هم مصرف می کنم با خوردن حدود 12 عدد سودابری که خودم اندازه نصف نخود در اوردم هر روز صبح شکمتون کار میکنه و با خوردن میوه های گرم و تر شبها هم شکمتون کار میکنه بنابراین از شر یبوست نجات پیدا می کنید. البته اگه وسطش دوباره جامع و عسل رو به زخم بمالید همون موقع دوباره شکمتون به کار میفته. چون داروی جامع که بیشترش از زعفران هست و فلفل و چیزهای گرم داره اون موضع رو گرم میکنه و خون رو به سمت موضع می کشونه بنابراین هم بهبودی سریع حاصل میشه هم شکمتون شروع به فعالیت میکنه این دارو رو هم تا رفع کامل بیماری قبل و بعد دفع ادامه بدید. البته طب اسلامی داروهای دیگری هم داشت مثل خوردن ملین در شب و داروی شقاق و ... که من بدون استفاده از این دو مورد هم خوب شدم. دوستان می تونند یه باره سفارش دارو بدند با شماره گیری 02533803011 از قم براتون می فرستند یا اگه تو شهرتون مراکز طب اسلامی رو می شناسید خرید کنید.خلاصه من تصمیم گرفتم تا آخر عمر همیشه سبزی تره که سرور سبزیجات هست رو تو برنامه غذاییم داشته باشم و خوردن میوه رو هم روزی دو بار ادامه بدم. همچنین تصمیم دارم با یادگیری طب اسلامی خودم پزشک خودم بشم. موفق و سلامت باشید.

با سلام 

یک نکته مهم و جالب

بنده از سایت دارو صد سخنرانی حجت الاسلام باقری اصفهانی رو در مورد مزاج شناسی گوش کردم در ابتدا فرمودند 4 مزاج داریم که مزاج سودا آثار خود را در قسمت پایین شکم یعنی روده ها نشان می دهد و علامت آن خشکی پوست و لب و خشکی روده و در نتیجه یبوست است فصل سوداء پاییز و سن سوداء 35 تا 60 سال است. درمان های آن خوردن ملینات برای نرمی روده است و همچنین برای رفع خشکی (چه ناشی از سودا باشد چه ناشی از صفرا)  خوردن روغن زیتون و مویز، سرکه، انار، خوردن سویق ناشتا مصرف آب بعد غذا (غیر از غذای چرب و گوشتی) پیاده روی، عسل، مرکب 1 . البته از جلسه 13 به بعد هم در مورد مزاج سودا و بلغم و علل و نشانه ها و درمان آن صحبت کردندکه خود دوستان گوش کنند و بنویسند.

اما نکته مهم و جالبش در جلسه 8 بود. ایشون به مبحث خونریزی بواسیر که رسیدند فرمودند: معده وقتی سرد شود، تولید باد می کند و این باد در بدن پخش می شود یکی از جاهایی که آسیب می زند جدارۀ مقعد است و فرد دچار شقاق می شود و یا دچار بواسیر نر می شود یعنی گوشت های زاید اطراف مقعد، یا باد طحال او را بزرگ می کند و در نتیچه دچار خونریزی شدید در مقعد می شود و درمان آن مصرف تره است که به صورت اساسی باد معده را برطرف نموده و با تولید پلاکت خون  را منعقد می کند و در برخی روایات هم با کیفیت خاصی تره را سفارش کردند که مورد استفاده قرار گیرد به این صورت که تره را در روغن زرد گاوی سرخ کرده و به عنوان غذا حداقل سه روز بخورند (در روایتی که فرد از خونریزی مقعد از ناحیه طحال گلایه کرده بودند)

به این ترتیب سردی معده علت تولید نفخ و باد و باد علت شقاق و خونریزی بواسیری است لذا باید معده را هم گرم کرد با خوردن هاضوم قبل و بعد غذا (هاضوم: آویشن و زنیان را به نسبت مساوی آسیاب کرده و به همان اندازه سیاه دانه را بدون آسیاب کردن مخلوط هم می کنیم و یک قاشق قبل و بعد غذا خورده می شود پیامبر وقتی هاضوم مصرف می کردند می فرمودند دیگر ترسی ندارم از غذا خوردن و غذا اگر سنگین هم باشد به خوبی هضم می شود) هم چنین خوردن زیره با جامع ( یک قاشق زیره را با 2 لیوان آب جوشانده یک لیوان که ماند با یک پنجم داروی جامع هنگام خواب استفاده می گردد) همچنین دم کرده زنیان و زیره. 

خلاصه معده وقتی سرد بشه (فکر کنم در اثر غلبه بلغم معده سرد می شود) ضعیف میشه و خوب هضم نمیکنه بنابراین نفخ می کنه و کی فکر می کرد که این نفخ و باد به اعضا بدن که بزنه چنین بیماریهایی رو ایجاد کنه. لذا بنا به حدیث پیامبر که «معده خانه بیماریها است» و نیز حدیث دیگر که «غلبه هر یک از مزاجها علت تمام بیماریها است» باید هم معده رو تقویت کرد هم چیزهایی خورد که هر سه طبع بلغم و سودا و صفرا رو درمان کنه.(مزاج دم یا خون با حجامت درمان میشه) از جمله چیزهایی که برای هر سه طبع سودا و صفرا و بلغم مفید است طبق روایات: سویق ناشتا که مانند اسفنج مواد بلغمی و سودایی و صفرایی داخل معده را جارو می کند و نیز عسل و روغن زیتون و مویز و مرکب 1. کاربران برای اطلاعات بیشتر خودتون فایلهای صوتی رو از سایت دارو صد گوش کنید.