2737
2734
عنوان

یه سوال از افراد کشورمون

203 بازدید | 33 پست

واقعا چرا با دوستی دختر پسر مخالفین؟ اگه از بچگی عادت کنن یه چیز عادی میشه چرا مثلا مدرسه هارو مختلط نمیکنن که خیلیا از مدرسه فرار نکنن و از همون اول تو یه محیط باشن و واسشون یه چیز طبیعی بشه و تا جنس مخالف میبینن جو گیر نشن معذرت میخام که اینو میگم اما خیلیا بخاطر اینکه تو شهرشون نمیتونن با هم بچرخن میرن خونه و ممکنه یسری هیجانات باعث یه سری مشکلات بشه لطفا بیاید این طرز فکر قدیمیو بزاریم کنار و علیه هم جبهه نگیریم درسته یسریا پست و عوضین ولی ادم خوب هم وجود داره 

اگر اشتباهه فکرم توهین نکن لطفا و بهم دلیلتو بگو

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

تجربه نشون داده اینجور تاپیک ها اخرش دعواس...

ما حتی درموردش نمیتونیم بشینیم بدون دعوا حرف هم بزنیم چ برسه بخایم این مسئله رو اجرایی کنیم😁😂

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا گوشیو چرا ممنوع کردن؟ که خیلیا دزدکی ببرن

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2728

نه اشتباه نیست البته با رعایت حد و مرز طوری که از چارچوبش خارج نشه

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

من مخالفم با نظرت

خب الان کشورای دیگه هم ک ازاده و مختلطه مدارسشون، باز کلییی مشکل هست از همین مشکلاتی ک گفتی واسه هیجانات بوجود میان

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2738

عزیزم تا این دیدگاه بخواد جا بیفته چندتا نسل باید بگذره 

شدنی نیست حداقل الان 

ولی رفتن خونه پسر اصن ربطی به این نداره که مدرسه مختلط نیست و فلان

بستگی به جایی داره که بزرگ میشی و فرهنگی که باهاش شکل میگیری

🌱

تو امریکا و انگلیس مدرسه ها کم کم از چند سال پیش دارن تفکیک جنسیتی میشن چون بازده بیشتری داشته کلاس های تفکیک شده شون

ربطی به کشور نداره شخصیت و دین هر کسی رفتار اجتماعی اش رو توضیح میده علت مخالفتم اسیب دیدنه و اینکه 99 درصد صادقانه جلو نمیرن و قصد سرگرمی دارن چرا یه دختر خودشو اسباب بازی کنه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

اگه از اول با هم تو مدرسه مختلط باشن که عالیه 

ولی مردم عزیز کشورم جنبه ندارن و این وسط فقط دخترا ضربش رو میخورن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706