2726

میخوام بین مامانم یه زمین خونه داره تو دفتر اسناد رسمی زده به بنام من بعد مسول اونجا گفت وقتی خونه بین خودتونم بنویسید بدید دوتا مرد امضا کنن 

میخوام یه باشه اصلا هیچ سهمی به داداشم نرسه بین خودمون بنویسم دیگه یعنی به داداشم هیچ نمیرسه یا میرسه آخه مسول گفت این که اینجا ثبت کردی فقط تا وقتی اعتبار داره که مامانت زنده اگه خدای نکرده ... هیچ اعتباری نداره باید داخل کاغذ چه بنویسم باز بنویسم مامانم میزنه بنام من یا به من فروخته تو رو خدا راهنماییم کنید

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
خب این ملک سند داره یا قولنامه؟

سند داره 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سند داره 

گلم این سند اگر محضری به نام شما بخوره و روال قانونیش طی بشه هیچکس هیچ ادعایی نمیتونه داشته باشه نسبت بهش اما این که شما بخوای برگنویسش کنی با دوتا امضای محلی و بی اعتبار در اصل هیچکاری برات انجام نشده و هیچ ملکی بهت تعلق نگرفته و هیچ دخل و تصرفی در اون برات مجاز نیست

2728
سند داره 

خب سند رو کامل بزنه به نامت و تمام

الان فکرکنم فقط وکالت بهت داده

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی

@وکیل_کانون_وکلا_مرکز    

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
گلم این سند اگر محضری به نام شما بخوره و روال قانونیش طی بشه هیچکس هیچ ادعایی نمیتونه داشته باشه نسب ...

خب من رفتم دفتر ثبت اسناد برام ثبت ولی گفت این تاوقتی مامانت زنده هس اعتبار داره بعدش دیگه اعتبار نداره یکی گفت یه چیزی مثل مبایعه نامه باید بنویسید 

خب سند رو کامل بزنه به نامت و تمام الان فکرکنم فقط وکالت بهت داده

نمیدونم یعنی دوباره باید برم دفتر ثبت اسناد

نمیدونم یعنی دوباره باید برم دفتر ثبت اسناد

بنگاه آشنا دارید؟ برید بگید براتون قولنامه یا همون مبایعه نامه تنظیم کنه بعد اونو ببرید دفتر خونه تا ملک به نامت بشه و سندش هم میاد دم خونه بعد چند روز

بنگاهی آشنا نداشته باشید  میتونید هر بنگاهی برید ولی کمیسیون میگیره ازتون

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی

چرا نمیخواید ب داداشتون چیزی برسه...حتی اکه بع مادرتون برادرتون شکایت کنه شما محکومید...کار عموی منو انجام ندید...خسارت هم پرداخت کرد...مگه اینکه ملک رو از مادرت بخری

بنگاه آشنا دارید؟ برید بگید براتون قولنامه یا همون مبایعه نامه تنظیم کنه بعد اونو ببرید دفتر خونه تا ...

سپاسگذارم از راهنماییتون 😊🌹🖒

گلم مادرت نمیخواد به نامت بخوره؟فقط میخواد وکالت فروش بهت بده؟

نه خونه رو به بنام زده زمین هم گفت بنامت میزنم ولی دفتر اسناد وکالت نوشته خاک برسرش

چرا نمیخواید ب داداشتون چیزی برسه...حتی اکه بع مادرتون برادرتون شکایت کنه شما محکومید...کار عموی منو ...

برای که برادرم با زنیکش تمام زندگی ما رو دزدیدن برادرم مامانم کلی کتک زد من با زن پسر عمم رفته بودم اصفهان برادرم زنیکش مامانم که مریض بود ول کردن رفتن مسافرت بی وجدانها نگفتن یه اتفاقی براش بیفته من همش دارم از مامانم پرستاری میکنم برادرم اصلا یه زنگی نمیزنه که نا چیکار میکنیم حال مامانم نمیپرسه خاک بر سرش بمیره الهی

برای که برادرم با زنیکش تمام زندگی ما رو دزدیدن برادرم مامانم کلی کتک زد من با زن پسر عمم رفته بودم ...

قانون اینو نمیگه هر پدر و مادری درقبال فرزندش مسئوله...اگه برادرت از مادرت شکایت کنه میشه فرار از دین....یعنی میخواد ارثیه نده

2706