2737
2734
عنوان

با این لباسای گروووون چه میشه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 28 پست
من خودم خیاطم لباس میدوزم برا خودم نسبت به پارسال قیمت پارچه ها ۲برابر شده اصلا نمیصرفه ب ...

شما گلی از گل های بهشتی خوشبحال خودت و اطرافیانت 

ارزو داشتم خیاطی بلد بودم واس خودم لباس میدوختم

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم خیاطم لباس میدوزم برا خودم نسبت به پارسال قیمت پارچه ها ۲برابر شده اصلا نمیصرفه ب ...

آره ما بندرعباس هستیم اینجا قیمت بعضی از پارچه ها خوبه خاله ی من کلا واسه من و خودش میدوزه میره پارچه میگیره آخه واقعا لباس ها نمی ارزه دیگه 

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡
سایز بزرگی؟؟؟ معمولا سایز ۴۶ به بالا رو گرونتر قیمت میدن.

نه راجع به سایز چیزی نگفته

فقط قیمت لباس رو اینقد زده

2728
نه راجع به سایز چیزی نگفته فقط قیمت لباس رو اینقد زده

این یعنی قیمت کل سایزا

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡

من ی پیراهن دور توری پف دار برای دختر یک سالم سفارش دادم ۳۶۰ ...

نمی صرفه بدوزی اصلا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
شما گلی از گل های بهشتی خوشبحال خودت و اطرافیانت  ارزو داشتم خیاطی بلد بودم واس خودم لباس میدو ...

فدای تو بشم لطف داری 😍😍😍🌻🌻

من واسه کسی نمیدوزم عزیزدلم😂😂

خداخیرش‌بده‌ شوهرم منو فرستاد آموزشگاه

مدرکشم گرفتم همون موقع ها

فقط برای خودم میدوزم🙂

کار خودمو راه میندازم☺

خداروشکر آره خیلی خوبه👌❤

خیلی شیرینه برا خودت لباس بدوزی😍

حتما یادبگیر گلم 😍😍❤❤🌻🌻🌻

من ی پیراهن دور توری پف دار برای دختر یک سالم سفارش دادم ۳۶۰ ... نمی صرفه بدوزی اصلا

عزیز دلم مبارکش باشه خدا حفظش کنه دختر گلتون رو

اره بعضی خیاطا که دستمزدشون نجومیه از خود مزونیه بیشتر میگیرن

2738
فدای تو بشم لطف داری 😍😍😍🌻🌻 من واسه کسی نمیدوزم عزیزدلم😂😂 خداخیرش‌بده‌ شوهرم منو فرستا ...

اره واقعا خیاطی بسیییار کاربردیه 

یاد گرفتنشم واجب برای خانوما 

جدای از همه اینا بسیار لذت بخشه برای خودت یه چیزی بدوزی و به قول شما کار خودتو راه بندازی

تنت سلامت عزیزم 

موفق باشی ❤️🌹

عزیز دلم مبارکش باشه خدا حفظش کنه دختر گلتون رو اره بعضی خیاطا که دستمزدشون نجومیه از خود مزونیه بی ...

ممنونم عزیزم

اره خیلی گرونه...

ی مانتو دادم دوختن با پارچه اش شد یه تومن ولی خب جنسش عالیه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم