2733
2734

دست خودم نیست دوسش دارم ولی ازش خوشم نمیاد 

وقتی ازش متنفر شدم که پدرم گفت تو ازدواج نکنی خواهرتم می مونه 

دوتاتونم می مونید 

و این که زیبا تر از منه 

امروز سر سفره بابام گفت صداش بزن بیاد ناهار بخوره گفتم چرت زده واقعا هم چرت زده بود

بهم گفت تو اصلا دلت نمی خواد اون ناهار بخوره تو اصلا خوشت نمیاد که ازش که صداشم بزنی 

فک کنم منظوری نداشت ولی من به خودم گرفتم چون واقعیت بود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تقصیر خاهرت نیست ...

تقصیر باباته بینتون تفرقه انداخته با این طرز فکراش

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2738

من با داداشم اینچورم البته بخاطر فرق زیادیه ک بینمونه باهاشم چند ساله قهرم بابام خیلی دوسش داره هردمونم ازدواچ کردیم ی بار بابام گفت تو دلت میخاد فقط خودت اینجا بلشی دلم شکست خداییش اینجور نیستم میفهممت

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

اگ قرار باشه ازکسی متنفرباشی باباته ک اون حرف زو زده ن خواهرت.بعدشم‌چقد سنگدل شدیم ک بخاطرهمچین حرفای از خونوادهمون‌متنفرمیشیم.همین‌ما ک ب این راحتی ازخونواده مون متنفربشیم دوست پسرمون بهم توهین کنه رهامون کنه بازم‌میاییم میگیم نمیدونم چرا بازم عاشقشم.فقط باشما نبودم درکل گفتم

یکم دیدتو عوض کن نسبت بهش بخدا هیچی خواهر نمیشه به حرفم میرسی😶

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706