2726

تو مراسم عقدم مادر شوهرم اینا هیچی بهمون کادو ندادن به پسرشونم هیچ کمک مالی نکردن 

توی عروسیمون هم فقط دویست دادن بهمون به عنوان کادو 😒اما مامانم اینا بهمون تو عقدم و عروسیمون طلا دادن با اینکه دستشون خالی بود بابام ماشینشو فروخت جهیزیمو داد و میوه و کیک و اینا هم خودش خرید 

بعد حالا خواهرشوهرم که عقد کرد مادرشوهرم رفت بهش 300 داد کلی وسایل جهیزیه واسش خرید 

عروسی هم که نگرفتن رفتن ماه عسل و اومدن بعد مادرشوهرم 400 واسش کادو داد با یه قالی دستباف 

حالا هم که خواهر شوهرم حاملست اونا میگن که باید مامانت سیسمونی بگیره (ما همچین رسمی نداریم) حالا خانم اومده میگه آره دخترمه خیلی واسم زجر کشیده واسش میگیرم درحالی که واسه ما هیچ کاری نکرده اما یبارم بهش بی احترامی نکردم همیشه اگه چیزی میخواست میومد از خونم بر می‌داشت 

اما دخترش اونقدر بهش بی احترامی کرده باهاش بد حرف زده و... 

بخدا همه وسایلمون شوهرم و مامان و بابام خریدن 

فقط یدونه جاکفشی میخواستن بگیرن مادرشوهرم اینا که بی پولی رو بهونه کردن همیشه هم که اگه مهمون بیاد خونشون من باید همه کار رو بکنم 😢

یبار آنقدر ازم کار کشید که کمر درد گرفتم یکهفته نمیتونستم تکون بخورم

عادیه برا  همه! اصلا اعصاب خودتو بهم نریز 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

چرا خودتون کلفت می کنید تا دوستتون داشته باشند!!!!!!!!!  اون موقع مثل یه کلفت دوستتون دارند!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعدشم قرار نیس کاراشونو تو بکنی تو فقط کمک کن در حد معمولی 😐نمیدونم چرا اینقد خودتونو اذیت میکنید 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

جقدرتوشبیه منی به من همون کادو روهم ندادن هزارتومن ندیدم ازشون واقعاوضع خونواده شوهرم خیلی توپه ولی باز ازشوهرمن پول میگیرن باز شوهرمن براخواهزش عقدوعروسی ونصف جهیزیه وهمین اخرام جهارماه پیش سیسمونی گرفتش ولی یه دستت دردنکنه بهش نمیگن خواهرشوهرم برگشت گفت داداش چرا مینی واش نگرفتی برام

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
چرا خودتون کلفت می کنید تا دوستتون داشته باشند!!!!!!!!!  اون موقع مثل یه کلفت دوستتون دارند!!!

عزیزم من اصلا خونشون نمیرم که باهام صمیمی نشن خونمون طبقه بالا پدرشوهرمه حتی خود شوهرم خونه رو ساخته یه زره هم کمکش نکردن 

بعدشم قرار نیس کاراشونو تو بکنی تو فقط کمک کن در حد معمولی 😐نمیدونم چرا اینقد خودتونو اذیت میکنید&n ...

بخدا همین که یه لحظه میومدم یه لیوان آب بخورم میگفت وای دیر شد وای فلان شد زود باش 

عزیزم من اصلا خونشون نمیرم که باهام صمیمی نشن خونمون طبقه بالا پدرشوهرمه حتی خود شوهرم خونه رو ساخته ...

برای مهمونی برو ولی این بدون تو یه مهمونی مثل بقیه!!  نه کمتر و نه بیشتر!!

اگه زحمتی کشیدند برای پسرشون کشیدند پس دلیلی نداره تو خودت برای اونها فدا کنی!!!  تو باید زحمات پدر و مادر خودت جبران کنی!!!!    

وقتی قرار نیست از لحاظ مالی به پسرهاشون کمک کنند تو چرا از لحاظ بدنی همیشه کمکشون می کنی!!!

در واقع این بیگاری کشیدن از شماست !!  تا وقتی انقدر کارهاشون می کنی چه دلیلی دارند که بخواهند شما مستقل بشید!!!   یه مثلی هست که می گه اسبی که بار می بره رو هیچ وقت سر نمی برند!!!  تا وقتی کار کنی اوضاع همینه!!

تا وقتی پا دری باشی روت پا می زارند!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
بخدا همین که یه لحظه میومدم یه لیوان آب بخورم میگفت وای دیر شد وای فلان شد زود باش 

انقدر کار کردی که خودشونم باورشون شده وظیفه تو هست کارهاشون بکنی!!!

برای مهمونی برو ولی این بدون تو یه مهمونی مثل بقیه!!  نه کمتر و نه بیشتر!! اگه زحمتی کشیدند بر ...

بخدا یبار بهم گفت بیا کمکم کن مهمون دارم نیم ساعت دیرتر رفتم چون داشتم صبحونه میخوردم اومده میگه چرا دیر اومدی فکر کردم دیگه نمیای بعدم که شوهرم اومده بهش میگه که تا نیلوفر اومد کلی کارمو انجام دادم 😒

در حالی که واسه یه ظرف شستن مال مهمونها دوساعت طولش میده اما من توی بیست دقیقه میشورم 

الکی از خودش تعریف میکنه

بخدا یبار بهم گفت بیا کمکم کن مهمون دارم نیم ساعت دیرتر رفتم چون داشتم صبحونه میخوردم اومده میگه چرا ...

هنر می کنی!!!  من تو ۲۰ دقیقه می شورم چیه؟؟؟؟؟؟؟  من یکمش می شورم اونم آروم آروم و همراه حرف زدن و وسط کار به یه بهونه ول می کنم می رم!!!  

یه بار مادرشوهرم مهمون داشت برای نهار بعد من ساعت ۱۲ رفتم اونجا   جلو بقیه داد زد الان میای. تو باید صبح میومدی!!!!  گفتم شما به امید من مهمون دعوت می کنی!!!!!  خوب شد پس امدم وگرنه اینهمه آدم اینجا از گشنگی مرده بودند!!!!!!

فقط میخوام برم یه جای دیگه خونه بخرم برم که دیگه چشمم بهشون نیفته 

توی همه مسائل زندگیم دخالت میکنن اما تا میتونم جلوشون رو میگیرم 

مثلا اونروز اومده تاپی که زیر مانتوم رو پوشیدم میکشه پایین‌تر میگه این خیلی کوتاهه چرا اینو پوشیدی در حالی که شوهرم خودش دوست داره اینجوری بگردم

2706