2410
2553
عنوان

کاپ قاعدگی لونت خریدم اما 4ساعته درگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مرسی . کاش یبار مصرف بود مینداختیم یکم شست و شوش چندشه 

بهترین هدیه ای ک بخودم داذم کاپ بودش خیلی دو دل بودم ولی باور کن از تعویض پد خیلی تمیز تره

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2714
گذاشتنش خیلی راحته ولی اگه نمیتونی بشین رو توالت فرنگی یا یه صندلی بعد حالت سی یا اون حالتی که سرش س ...

دکترا اشتباه می‌کنند آپدیت نیستن بعضیا.توی جهان خیلی همه کاپ میذارن. به نظرم اینستاگرام لونت کاگ ببینید. یا یه دکتر دیگه برید. و تا جایی که میدونم برای فاسد شدن و عفونت، خون باید با اکسیژن در تماس باشه مثل گد که بوی بدی میگیره. اما تو این حالت همون خونه خودمونه و تمیزه و تازه تخلیه میکنیمش

دوستان من يه سري تو داروخونه كاپ رو گذاشته بودن رو باقيه كارتنهاي كاپها كه بشه دست بهش زد 

من گرفتمش تو دستم خيلي محكم و سفت بود 

واژن رو گشاد نميكنه؟

برام سوال شده

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
چی هست؟ چه کار میکنه؟ 

منم نمیدونم برام سواله

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2706