2726
عنوان

انقدرمیام خونه مادرشوهرم دیگه خودمم خجالت میکشم😑😶

| مشاهده متن کامل بحث + 6839 بازدید | 233 پست
کی وقت میکنی به خانوادت خود سر بزنی 🤷‍♀️☹️

به خانواده خودمم زیییاد یروزاینجایروز اونجا ولی چون مامانم عمل داره دوهفته دیگه بایدبرم ۳ماه بمونم خونه مامانم الان دارم زیادمیرم اینجا چون ۳ماه قراره نبینمشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قراره خالم بشه مادرشوهرم🙄

از حالا ک نامزدیم و قراره عقدکنیم میگه از محضر یکراست میبرمت خونمون دیگ میشی دختر خودم😁

ولی کلا دوست دارم چ دوران عقد چ خونه خودم شب جمعه برم و نهار جمعه خونه مامانم باشیم😍ن کمتر ن بیشتر

2728
به خانواده خودمم زیییاد یروزاینجایروز اونجا ولی چون مامانم عمل داره دوهفته دیگه بایدبرم ۳ماه بمونم خ ...

مطمئن باش خسته میشن

من دیدم کسی رو ب غریبه گلایه کرده دخترم هروز میاد صبح تشب و اخرشب میره خونش

روم نمیشه بهش بگم نیا.کافیه ی تعارف ساده بکنم هروز اینجاست خسته شدیم

اخ قربون اون دهنت بخدا جاریم همش میگه فلانی اینجور گفت اونجور گفت همه رو ازچشم بقیه انداخته 

اینا جاری ندارن ما را درک نمیکنن.😁من ک میرم. حالم تا چند روز بده مثلا باید مواظب باشم هر حرفی نزنم  چون چنتا میذارن روش و ب شوهرم میگن یا به اون جاریام. همونطور هم حرفای اون جاریا را پیش من میگن.... کلا راحت نیستم. دست خودم بود اصلا نمیرفتم. 😒

به خانواده خودمم زیییاد یروزاینجایروز اونجا ولی چون مامانم عمل داره دوهفته دیگه بایدبرم ۳ماه بمونم خ ...

واقعا خوش بحالت انقدر تحویلت میگیرن،منو شوهرم بیشتر روحیه عنایت کننده داریم،تا اینکه خانواده ها همایتمون کنن،ولی پدرو مادرم بهم میرسن کم وبیش

خدایا خیییلی دوست دارم،تنها ارامش من تو دنیا تویی،ای خدای که از پدر و مادر مهربونتری،تورو به طه و یس تورو به حضرت مهدی عاقبت همه ی ما رو ختم به خیر کن❤❤❤

توی هرچیزی ادم نباید افراط کنه حالا چه طرف مقابل خوشش بیاد یا نه 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
رمز موفقیتتو بگو 😁البته مامانم و زنداداشمم همش باهمن ولی من نه اینا یه کوچه باهام فاصله دارن اما اص ...

نمیدونم ازهمون ابتدا به دلم نشستن مادرش خیلی شبیه مامانمه مظلوم تپلیم هس لپاشو میکشم 😄😄😄خواهرشوهرمم دخترمهربونیه البته بعضی اوقاتم نیش میزننا 

اینا جاری ندارن ما را درک نمیکنن.😁من ک میرم. حالم تا چند روز بده مثلا باید مواظب باشم هر حرفی نزنم ...

من مشکل از جاریم هست بد همه رو میگه مثلا چون طبقه بالی من میشینه و پدرشوهرم کوچه پشتیبانی میره میگه شقایق یعنی من رفت نمیدونم کجا امروز مهمون داشت امروز رفت بازار اونام میگن چرا به ما سرنمیزنی و فلان و 

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
2706