2737
2734
عنوان

ندول یا گره در تیروئید کسی نداشته؟

24294 بازدید | 22 پست
بچه ها تروخدا اگه کسی از فامیلا یا آشناهاتون داشتن میشه کمکم کنید و بگسد چجوری ددمان شدن؟ مامانم دکتر بهش گفت که ندول تیروئد داره امروز نمونه برداری کردن. میگن حیلی احتمالش کمه که سرطان باشه ولی خب فکرش از سرم بیرون نمیره دارم از عصری دیوونه میشم. ترو خدا کمک کنید یه ذره آروم شم
میشه از اون ته ته ته دلتون یه دونه صلوات واسم بفرستید؟؟؟ خدا خودش میدونه که واسه چیه....😢😢
وای خدا عمرت بده عزیزم. پیش کی عمل کرد مامانت عزیزم؟ ما تهران هستیم اگه دکتر خوب میشناسید میشه معرفی کنید؟
میشه از اون ته ته ته دلتون یه دونه صلوات واسم بفرستید؟؟؟ خدا خودش میدونه که واسه چیه....😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ندول خوشخیم و بدخیم هست بین بدخیمها هم انواع مختلف هست فقط یکنوع از تومورای بدخیم خطرناکه و بقیه خوب بدرمان جواب میدن،درمان شامل برداشتن هر دولوب تیروییده،اگه بدخیم باشه،ممکنه بسته به سن مریض وسایز تومور ید درمانی بخواد یانه،اونم راحته و ید رادیواکتیو میخورن،کمی قرنطینن وتمام،انشالا کمال مادرشما خوش خیم باشه
2731
من نودل دارم الان تقریبا یکساله بعد از اسکن و سونوگرافی و هیچ درمانی هم نکردم فقط به خاطر التهاب شدیدش شش ماه کورتون مصرف کردم (به خاطر التهاب تیروئید نه نودل ها) اما مادرشوهرم داشت، و بعد از نمونه برداری واسش عمل کردن و الان هم خوبه خوبه،نگران نباش،خدا الرحم الراحمینه...
مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
عزیزم منم نودل تیرویید دارم نمونه برداری کردم خوش خیم بود خدا رو شکر اکثرا خوش خیم هستن. من کاری نکردم و قرص تیرویید دکتر بهم داد. الانم که باردارم.
لحظه ها می گذرد آنچه بگذشت نمی آید باز ...
2738
ندول تیرویید تقریبا همیشه خوش خیمه
تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 

سلام عزیزم

همسر من هم نودول تیرویید خوش خیم داشته که چون تو سال گذشته ندول سمت راست دو برابر بزرگتر شده بود متخصص های غدد گفتن که جراحی کنه و تیروئید سمت راست رو در بیاره یا اینکه مواظب باشه هر 6 ماه FNA انجام بده

چون FNA کمی دردناکه همسرم تصمیم به جراحی گرفت با جراح که صحبت کرد جراح گفته بود که دو تا تیروئید رو با هم بر می داره (تو لوپ چپی هم ندول داشت ولی کوچیک بود) چون عمل دوباره خیلی پرریسکه مشکل تارای صوتی، چسبندگی و از این چیزا

وقت عمل هم گرفتیم ولی به لطف خدا از طریق اینترنت با روش RF تیروئید آشنا شدیم که بدون عمل و برداشتن تیروئید ، غده را می سوزونند این عمل را تو بیمارستان تریتا دکتر ابراهیمی نیک انجام میدن و دو سه ساله وارد ایران شده (ده سال سبقه جهانی داره)

دوستان، جراحها اصلا به روشون نمیارن که همچین تکنولوژی هست متخصصهای غدد هم کم کاری می کنن. حتما حتما حتما قبل از جراحی از اینکه RF برای مورد شما مناسب هست یا نه مطمئن شین بعد واسه عمل اقدام کنین

خیلی از نودولهای تیروئید با این روش کاملا از بین می رند بدون اینکه به خود تیروئید آسیبی وارد بشه 

حیف این تیروئید نازنین که در مورد خیلیها نه پرکاری دارن نه کم کاری فقط به خاطر ندول کل تیروئید و لنفاوی های دورش را جراحی میکنند .

من خودم دو تا از مریضهای دکتر بخشی ( از جراحههای بنام تیروئید) را دیدیم که بعد از برداشتن تیروئید دوباره غده های کوچیکی تو گردنشون درست شده بود و دکتر اونها را برای RF فرستاده بود کاشکی قبل از جراحی اینکارو میکرد!! یعنی دکترای جراح از این روش سونوی تداخلی اطلاع دارن ولی به هر دلیلی ؟؟؟؟؟ مریضها رو نمی فرستن

سلام عزیزم به نظرم اول ببرینش یه تصویر برداری خوب. چون احتمال داره که اشتباه رخ داده باشه. من مادر بزرگمو به سفارش دکترش بردم تصویر برداری تابناک. هم خیلی مجهز بود هم خیلی دقیق و تمییز بود. درسته که خصوصیه اما بیمه هم قبول می کنه. انشالله که اشتباهی پیش اومده تو تشخیص

سلام عزیزم همسر من هم نودول تیرویید خوش خیم داشته که چون تو سال گذشته ندول سمت راست دو برابر بزرگتر ...

سلام دوست عزیز

دیگه همسرتون کاملا درمان شدن بعد از RF؟ 

دیگه برنگشتن ندول ها؟

الان چند سال از عملشون میگذره؟

این عمل عوارضی براشون نداشته و مشکلات دیگه ای براشون پیش نیاورده؟

دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
عزیزم منم نودل تیرویید دارم نمونه برداری کردم خوش خیم بود خدا رو شکر اکثرا خوش خیم هستن. من کاری نکر ...

عزیزم نی نیت خوبه؟من اینقد میترسم که نگو

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706