2410
2553
عنوان

نامزدم میگ برا تولدت هیچجا باز نبود کادو بخرم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگیرم بنظرتتت

اول گفتم یه چیز بزرگ بردار ولی حالا که خودت براش تولد گرفتی چی براش خریدی؟؟؟

در همون حد یکم بالاتر واسه خودت بردار

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
دورس چیه؟

مثه هودی بدون کلاه

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2720

بگو پول وده😁

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
اول گفتم یه چیز بزرگ بردار ولی حالا که خودت براش تولد گرفتی چی براش خریدی؟؟؟ در همون حد یکم بالاتر ...

من براش پیراهن مارک پولو خریدم۲۸۰تومن با خرج کافه و کیک اینا ۱تومن برام دراومد

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
چی بگیرم بنظرتون😬دورس؟یا عروسک؟؟

عروسک دوس داری اگه دوس داری عروسک بردار من۱۹سالمه عاشق عروسکم.بنظرم اگه عروسک دوس داری عروسک بردار چون یادگاری برات میمونه یا جعبه موزیکالی چیزی.ولی لباس برندار

2714
تهران

منم تولد عزیزی بود همه جا بسته است براش ۳۵۰ کارت به کارت کردم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
من براش پیراهن مارک پولو خریدم۲۸۰تومن با خرج کافه و کیک اینا ۱تومن برام دراومد

خب چون خودتم براش هزینه کردی توام برو واسه خودت یه چیزی در همین حد یکم بالاتر بردار..بالاخره تو دختری اون پسر

شاید اینطوری میگه که برات نخره البته ببخشید من که نمیشناسمش.کلا دارم میگم‌.اگه میدونی رودروایسی میکنی پس بهش بگو بزار مغازه ها باز شن خودت برام بگیر که سوپرایز شم دلم نمیخاد خودم انتخاب کنم راستش خجالت هم میکشم سلیقه خودت باشه بهتره.....اینطور بهش بگو عزیزم

عروسک دوس داری اگه دوس داری عروسک بردار من۱۹سالمه عاشق عروسکم.بنظرم اگه عروسک دوس داری عروسک بردار چ ...

اره منم عاشق عروسکم😍😍یه خرس ناز برمیدارمم😍

خب چون خودتم براش هزینه کردی توام برو واسه خودت یه چیزی در همین حد یکم بالاتر بردار..بالاخره تو دختر ...

نمیدونمممم تا شنبه ببینم یا میرم عروسی چیزی میگیرم یا میگم خودت بگیر برام

2706