2726
عنوان

من از خدام ناراحتم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 140 پست
به بزرگترت بگو باهاش حرف بزنن با اون آدم نمیشه زندگی کرد

این دیگه درست بشو نیس وقتی ناراحت بشی از دستش میشینه گریه فین فین مگه من چی گفتم مگه چکار کردم حالا یه روزی که مردم حسرت میخورین کاشکی مادر داشتیم و از این طرفی میره رو اعصابم فقط کلا تنها راه نجاتم دست خداست که یاری کنه اینجا فروش بره پول مارو بدن بریم از این خراب شده که خداهم حواسش نیس یا شایدم نمیخواد که نجاتم بده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این دیگه درست بشو نیس وقتی ناراحت بشی از دستش میشینه گریه فین فین مگه من چی گفتم مگه چکار کردم حالا ...

همسرمنم همینو میگفت تا دعوا میکردیم میگفت مگه من چی گفتم به خدا من چیزی نگفتم دو هفته که قهر کردم رفتم خونه پدرم همشون درست شدن

2728
خدا برات حفظش کنه دوستم الهی قدم دار باشه و موفقیت هاشو جشن بگیری. ممنون از دعای خیرت ❤️

قربونت برم مواظب خودت باش مطمئنم آینده خوبی داری سختی هات رو به پایانه تحمل کن عزیزم

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
لازم نیس که حتما بده نمیدم همین که میبینه و کاری به کارم نداره معنیش ندادنه همین که من حتی اختیار دا ...

این‌چه ربطی داره به اینکه خدا هواتو نداره از مادرشوهرت جداشو نگیشه که یک‌جا بشینی بگی خدا برام‌کادی نمیکنه از تو حرکت از خدا برکت 

این‌چه ربطی داره به اینکه خدا هواتو نداره از مادرشوهرت جداشو نگیشه که یک‌جا بشینی بگی خدا برام‌کادی ...

جدا شدن پول نمیخواد؟؟ کسی جایی بدون پول پیش یا با پول کم نمیده به ادم ما بیکاری شوهرم باعث شد نتونیم هیچ پس اندازی کنیم تازه حالا حدود 10 15 تومن جمع شده توی این نه ماهی که رفته سرکار با این پول لونه مرغم نمیدن 

تو هم همینطور عزیزم مراقب خودتو تو راهیت باش منم از دعای خیرت بی نصیب نکن مهربون ❤️

چشم حتما برات از امام رضا و خدا یک نی نی تپلی خواستم 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .

منم خیلی...ازسچش خاستم التماسش کردم....ولی جواب نداد.خودمو و دادم دست سرنوشت.هر چ باداباد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

من با خدا سر چیزی قهر کردم ک خداروشکر میکنم بهم نداد با اینکه افسرده بودم و بشدت بهش نیاز داشتم

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2706