2726

سلام مامانا. من الان ۳۷هفته و۵روز هستم. از اول به فکر زایمان طبیعی بودم. تا اینکه هفته پیش یعنی ۳۶هفته و۱روز سونو دادم. وزن بچه۳کیلو و۱۲۰گرم بود و دور سر و دور شکمش یک هفته و چند روز بیشتر بود. و اینکه بند ناف هم یه دور دور گردنش بود. حالا واقعا موندم چیکار کنم، میترسم از طبیعی خدای نکرده مشکلی برای بچه پیش نیاد واینکه تا۴۰یا۴۱هفته وزنش بالاتر بره خیلی سخت تر میشه😥 سزارین هم که فعلا قبول نکردن باید دنبال کاغذ بازی باشم ببینم بیمارستان قبول میکنه یا نه😔😔

تو روخدا اگه تجربه ای دارید راهنماییم کنید😘😘

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم بگم بارداریم معجزه بوده، چون تنبلی تخمدان شدید داشتم واقعا خواست خدا بوده که باردار شدم. نمیخام خدای نکرده مشکلی پیش بیاد که....😭😭😭😭😭

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2728

سلام من طبیعی بودم بچم 3و400بود الان دقیق گرمش یادم رفت سه و نیم کیلو بود نسبتا زایمان راحتی داشتم چون آمپول فشار زدن

اینجا تیغ میزنن اصلا وزن ربطی به زایمانت نداره

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
من طبیعی بودم به خواست خودم، کاملا راضی

وزن بچه چقدر بود عزیزم؟ چند هفته زایمان کردی؟؟

زایمان طبیعی سخته ولی درداش قابل تحمل یه کم آخراش سخت میشه که زود میگذره ولی خب چند ساعت بعد سرپا میشی و دیگه انگار نه انگار زایمان کردی نمیگم سزارین بده ها ولی خب بعدش به هر حال بخیه خوردی یه کم سخت میشه برات که اونم باز بستگی به بدنت داره ولی حتما با نظر پزشکت انجام بده ایشالا ررات راحت باشه 

به نظرمن برو سزارین بخیه هاتم لیزری کن بهتر از اینه که بری درد طبیعی رو بکشی اخرش هم بگن نمیاد ببرنت ...

من فقط فکر اینم سالم دنیا بیاد😢 خودمم هر دردی بکشم مشکلی نیست

ببخشید سوال داشتم از خانما

زمانی که ترشحات تخمکگذاری باشه بهترین زمان برای اقدام پسردارشدن؟

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706