2737
2734

یکی از همکارم توی شرکت که همشهری منم هست هر چی سعی کرد مخ منو بزنه که دوست دخترش بشم موفق نشد.منم اصلا آدم شل و ولی نیستم .رو حساب اینکه همشهری هست با من همیشه هوامو داشت تو مسائل کاری و... هم اون متاهله و هم من.. و جالبه همیشه هر موقع میخواست صمیمی تر بشه و حرفای صمیمانه تری بزنه منم سریع دوزاریم میوفتاد و یا بحثو عوض می‌کردم  یا ب یه بهونه ای اونجا رو ترک میکردم سریع تا بفهمه.. انقد این کارا رو کردم که بهش برخورده الان.. دو روز پیش توی واتساپ بهم پیام داد چرا با این برخوردها ب من بی احترامی میکنی؟؟!!!! (تازه اونم طلبکاره😐).. بعد نوشت کلا دیگه بیخیال.. منم هیچی در جوابش ننوشتم و انگار بیشتر بهش برخورد.. الان ازون روز تا الان هی داره تو اینستا و واتساپ استوری میزاره که کاملا مشخصه منظورش منم.. هی مینویسه آدما رو بزرگ نکنیم و هر کسی ارزش نداره و...!!!.. منم سریع بلاکش کردم.. فقط میخوام بگم شرم و حیا هم خوب چیزیه...همین..خاک بر سر بعضیا واقعا

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خاااک  😐حداقل خل و چلن . پیشنهاد میدن بعدش طلبکار نشن .

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2738
چراغ سبز دادی طرف اومده وسط چهار راه بعد به نبستن کمربند ایمنیش گیر دادی؟؟

تقصیر این چیه ؟

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
چراغ سبز دادی طرف اومده وسط چهار راه بعد به نبستن کمربند ایمنیش گیر دادی؟؟

شما مردها هوای همو خوب دارین.. بایدم اینو بگی... حتما خودت اینکاره ای... من اهل چراغ سبز نیستم و نبودم هیچوقتالحمدلله..چون همسرم انقد خوبه که میپرستمش.. از ادبیات چاله میدونی ت هم مشخصه چقدر بی‌شعور و بی شخصیتی.. مردکه احمق

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

خوب شد روشو کم کردی.من یه همکار دارم حالا منظور دوستی نداره ولی کلا خیلی چاپلوس و زیراب زنه.....منم دم به ساعت میشورمش میذارمش کنار...خوب شد اینا قدرتی ندارن وگرنه ریشه ادمو خشک میکردن.

آره والا.. چقد پرروان بعضیا بخدا!!! 

الان دیگه اصلا مجرد و متاهل باشی براشون مهم نیست انقدر بی حیان.

من پیش دانشگاهی بودم دبیرمون جزوه مو میگرفت توش شماره تلفنشو مینوشت یا جملات عاشقانه!تازه من ۱۷سالم بود اون ۳۵خاک برسر چندش. گفتم شما متاهل هستین این رفتارا درست نیست گفت خب متاهل باشم چه ربطی داره! من تو افق محو شدم. الان که دیگه جامعه خیییییلی بدتر از اونموقع شده

درخواست دوستی قبول نمیکنم 
2706