2737
2734
عنوان

آزامایش بتا ۵۶۲۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 72 پست
مبارکه بچت یا پسره یا دوقلو

عزیزم مگه بتا جنین پسر  زیاد میشه؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی بار یدکتر میگفت عدد بتا وقتی زیادی بالا باشه به اینم ربط داره که شب قبل ازمایش چی خوردی

اولین دکترم رو کی برم؟؟

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
2728
شاید دوقلو اینا باشه اخه بتات بالاست من 6 هفته بودم 12 هزار شد بتام 

میگم اولین دکترم رو کی برم؟؟

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
میگم اولین دکترم رو کی برم؟؟

بنطرم برو.بتات خیلی بالا بوده .حتما برو به دکترت نشون بده.اولین سونو واسه هفت هفته ست.که قلبش تشکیل بشه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

رفتی دکتر نتیجه شو به منم بگو.من روز موعد بتام ۱۵۰۰ بود دوقلو شد.من ۸ هفته رفتم سونو گفت دوقلوان‌.البته من بتا رو هم که ۱۵۰۰ بود همون روز به دکتر نشون دادم گفت طبیعیه.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738
آره عزیزم بتای بالای هزار پسره

عزیزم چند روز بعد موعد باید۱۰۰۰باشه که بشه گفت پسره؟من امروز ۱۲روز از تخمک گزاریم میگزره هنوز دوروز به موعدمه آزمایش دادم هنوز جوابش نیومده .

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
بنطرم برو.بتات خیلی بالا بوده .حتما برو به دکترت نشون بده.اولین سونو واسه هفت هفته ست.که قلبش تشکیل ...

واقعا ای جونم خداروشکر 😍😍 شنبه نوبت دکتر دارم دل تو دلم نیست زودتر اون روز برسه 

رفتی دکتر نتیجه شو به منم بگو.من روز موعد بتام ۱۵۰۰ بود دوقلو شد.من ۸ هفته رفتم سونو گفت دوقلوان‌.ال ...

جنسیتشون چی بودن ؟؟

من اخه ژن دوقلو از خانواده مادریم و پدریم‌دارم

و مادرمم خودش با خواهرش دوقلو بودن 

حتما عزیزم خبرت میکنم 

شنبه نوبت دکتر دارم یعنی شنبه سونو نرم بزارم هفته ۸ برم 

2706