2733
2734

من تازه رفتم تو ۲۲ هفته دیشب ترشحاتم خونی شد رفتم دکترم گفت یه فینگر باز شدی یه آمپول پرولوتن زدم بند اومد یه بسته شیافتم داده بم گفته یه هفته استراحت کن بعد بلند شد کاراتو بکن چیزی نیس. من شکم دومم. یه بچه دو سال و نیمه هم دارم. شما مورد اینجوری ندیدید؟ میرسم به ماه ۹؟

طول سرویکسم هفته ۱۹ که سونو رفتم ۴۵ بود دکترم گفت بم چیزی نیس نگران نباش. سره بچه اولم هم ماه هشتم یه فینگر باز شدم.  ولی آخرش چهل هفته به زور آمپول فشار زایمان کردم.نگرانم. خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم استرس نداشته باش نگران نباش انشالله چیزی نیس به خودت خیلی فشار نیار و کار سنگین نکن هرچی خدا بخاد همون میشه

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2738

چیزی نیست انشالله  عزیزم 

نگران نباش درد که نداری

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
توروخدا اگه کسی باز شده و به سلامت گذرونده رسیده به ماه ۹ بیاد بم بگه 

ببین نمیشه گفت شاید شرایط شما فرق کنه ولی اشنای ما اینطوری بود دکترش برای سرکلاژ دست دست کرد تا از وقتش گذشت نتونست بکنه دهانه رحم ۳۲ هفته باز شد و زایمان کرد ولی بچه نارس خیلی سخته نگهداشتنش تو میخوای یه دکتر دیگه برو خدای نکرده نارس نشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اصلا

خب خدارو شکر 

پس الکی استرس نداشته باش 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2706