2703
2553
عنوان

پیش دبستانی

127 بازدید | 5 پست

پیش دبستانی اجباریه یا اختیاری؟

آخه یه به آشنا‌مون گفتم اجباریه اگه نره سال دیگه میتونه بره کلاس اول و باید بره پیش دبستانی

تازه گفتن یه میلیون هم باید بده 

قضیه چیه؟ 

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اختیاریه ولی تو جامعه انداختن اجباریه و مدرکش باید باشه.بخاطر پولش میگن

یعنی تو قانون آموزش و پرورش اختیاریه و سال دیگه بخواد بره کلاس اول میتونه؟

یعنی فقط برا گرفتن پولش به دروغ میگن اجباریه تا مردم بترسن و بفرستن پیش دبستانی؟

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
یعنی تو قانون آموزش و پرورش اختیاریه و سال دیگه بخواد بره کلاس اول میتونه؟ یعنی فقط برا گرفتن پولش ...

آره.جاری من دوتا بچه های آخرشو نفرستاده اصلا.یهو فرشتاد کلاس اول.ولی خود مدارس که میری میپرسی چنان میترسونن آدمو که انگار مدرک لیسانس حقوقه که اگه نداشته باشی نمیشه وکیل شی...یا مثلا میگن اگه نفرستی باید ماه اخر فشرده بفرستی.حالا باز شما تحقیق کنین ببینین کسی بوده بدون فرستادن اون دوره فشرده یه ماهه در شهریور قبل از کلاس اول یهو بچشو کلاس اول فرستاده باشه؟.چون هرکی یه چی میگه.ولی میگم جاریم نفرستاد اصلا یهو اول فرستاد