2733
2734
عنوان

دخترم دیگه شیرمو نمیخوره😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 59 پست
منم روزگار تورو داشتم شیر نداشتم بچشم گرسنه میموند،ولی به اصرار خودم و حرفای اطرافیان با همین شیر کم ...

شیرخشک میدم ولی می‌دونی بهم چی میگن

مطمئن باش بدن بچت ضعیف میشه 

دیدی میگن فلانی شیرخشکیه بدنش ضعیفه پس فردا بچه توام همین میشه😔😔😔

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

عزيزم انقدر كامل از مسائل خصوصيت نياز نيست به كسى چيزى بگى تا همه اينطور اظهار نظر كنن

انقدر بدم مياد همه انقدر خودشونو صاحب نظر ميدونن

شمام ناراحت نباش خيليا اينجورين اهميت نده

✨ Fear the one who does not fear God✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش حس میکنم من شیرم خوب نبوده که دخترم این همه دل درد داشت  هر سری دکتر می‌رفتیم با اینکه رژی ...

بابا ول کن این حرفارو ، شیرخشک عالیهههههه 

میدونستی شیرخشک غنی از آهن و ویتامین و ....تمام مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکه؟؟ 

در حالی که ممکنه شیر مادر اینا رو به مقدار کافی نداشته باشه، بچه رو که گشنه نگه نداشتی خب شیر خشک میخوره دیگه 

الان تو اروپا اکثرا شیر خشک میدن بچه هاشونم همه باهوشن و آی کیوی بالایی دارن، حرفای صد من یه غاز اطرافیانم ول کن

شما تمام سعيتو كردي از قصد كه بهش شير خشك ندادي عذاب وجدان نگير 

تازه من روزی یه وعده شیرخشک میدادم اونم بعد اینکه دکتر اجازه داد

تا اینکه ماه پیش دکترش گفت وعده هاشو بیشتر کن

یا می‌گفت روزا شیرتو نده با این حال دلم نمیومد شیر خودمم میدادم 

اما حرف بقیه عذابم میده

2731
امروز مادرشوهرم زنگ زده گریه که آره شیرت خوب نبود به بچم نساخت انگار مقصر منم بخدا حالم خیلی بده ...

ولشون کن زن داداش من به دوتا بچش از اول خودش شیر خشک داد گفت اینجور راحت ترم به هر کدومم تا دوسال کامل داد ....حرفای مردما به یه ورت بگیر

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
بابا ول کن این حرفارو ، شیرخشک عالیهههههه  میدونستی شیرخشک غنی از آهن و ویتامین و ....تمام موا ...

یعنی بدنش ضعیف نمیشه؟ به نظرت توی این ۴ ماه با شیر خودم آنتی بادی های لازم رو گرفته؟

تازه من روزی یه وعده شیرخشک میدادم اونم بعد اینکه دکتر اجازه داد تا اینکه ماه پیش دکترش گفت وعده ها ...

ببین تو اگه شیرتم زیاد بود و وزن بچه تم زیاد ، باز این خاله زنک ها یه حرفی پیدا میکردن بزنن و نظرات اشتباهشونو تحمیل کنن

شیرخشک میدم ولی می‌دونی بهم چی میگن مطمئن باش بدن بچت ضعیف میشه  دیدی میگن فلانی شیرخشکیه بدن ...

بذار بگن،من خودم شیر مادر خوردم حتی بیشتر از دوسال،الان که بیست و چهار سالمه،استخوانم دندونام کمرم داغونه،از معده و روده هام که نگم برات،بنیه به این چیزا نیست عزیزم،

2738
عزيزم انقدر كامل از مسائل خصوصيت نياز نيست به كسى چيزى بگى تا همه اينطور اظهار نظر كنن انقدر بدم مي ...

پریروز خونه مادرشوهرم بودم 

مادرشوهرم دید دارم شیرخشک میدم پرسید چرا شیر خودتو نمیدی

من گفتم آره دکتر گفته این واسه رفلاکسش بهتره

یهو شوهرم گفت شیر مهلارو نمیخوره دیگه

بذار بگن،من خودم شیر مادر خوردم حتی بیشتر از دوسال،الان که بیست و چهار سالمه،استخوانم دندونام کمرم د ...

منم همینم شیر مادر خوردم دو سال و نیم ولی همیشه خدا یا بستری بودم بیمارستان بخاطر عفونت یا بدن درد داشتم

یعنی بدنش ضعیف نمیشه؟ به نظرت توی این ۴ ماه با شیر خودم آنتی بادی های لازم رو گرفته؟

بابا معلومه که ضعیف نمیشه ، دختر من ۲۰ روز شیر خودمو خورد فقط ، خیلیم بدنش در مقابل سرماخوردگی و بیماری قویه، یا مثلا دختر خواهرشوهرم مامانش حتی یه قطره شیر نداشت بهش بده، الان ماشالله ۶ سالشه باهوش و قوی

اى جانم دوست منم اينطور بود كلى شير داشت ولى بچه رو سير نميكرد ولى يكى ديگه بود يه كم بود شيرش ولى ...

آره خودم دوشیدم ببینم نکنه شیرم کمه ک نمیخوره دیدم کلا اون همه دوشیدم شد ۲۰ سی سی

سینه چپمم ک کلا از اول کمتر بود دیگه وای به حالش

وای مگ‌دست توعه بدنت اینطورع نمیشه گفت مادر بدی هستی ک خودتو عذاب نده

یعنی من بدی‌نمیکنم در حقش

پس چرا بقیه اینجوری میگن

2706