2726
عنوان

تنهایی

166 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من خونه تنهام با این که روزه شب تنهام تازه داشتم به گل ها حیاط اب‌ می دادم دیدم یه کاغذ توی حیاطه رفتم دیدم نوشته مال من میشی یا که به زور می‌برمت دلم میخواد به شوهرم بگم اما چون مسافرت کاریه و کارش هم خیلی مهمه تا بیاد دوروزه طول می‌کشه دلم نمیخواد نگران باشه گفت اگه به ۱۱۰زنگ بزنی یه جوری تلافی میکنم زنگ هم بزنی نمیتون پیدام کن دارم میمیرم از دلشوره می‌خوام خونه مامانم برم میترسم جایی باشه منو بگیره

زنگ بزن‌مادرت بیاد

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حتما شوهرتو در جریان بذار یه عکس از نوشته بگیر واسش بفرست بعدم بگو عصر بابات یا داداش بیان کنارت ولی ...

بهش اس دادم گفتم جریانو بردار ندارم تک بچهم پدرم پارسال فوت کرد

از شانسم گوشیمو تازه عوض کردم شماره کسی هم ندارم زنگ بزنم

ببین هرجور شده ی نفر مطمعن رو درجریان بزار فردا روزی بیاد خفتت کنه بلایی سرت بیاره دختر میخای چیکارکنی؟؟؟؟؟

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....