2733
2734
عنوان

هرکی آنلاینه بیاد خواهش میکنم

373 بازدید | 53 پست

اول تاپیک قبلیمو بخونید 

حالا ادامه

چندوقت پیش با شوهرم دعوامون شد و من رفتم خونه بابام اونم رفت خونه باباش 

یه پیامهایی بهش داده بودم خیلی ناراحت بودم حرفای خوبی نبود اونم به خانوادش نشون داده

یکی از پیامام این بود که خواهرت به بابام توهین کردو دلمو شکوند و تقاص داد

پدرشوهرم یک ساله مریضی سختی داشت و چندروز پیش فوت کرد 

این یک سال هم منو شوهرم مشکلاتمون خیلی زیاد شد و چندبار دعواهای بد داشتیم که خانواده ها فهمیدن

دیروز که من خونشون بودم یهو خواهرشوهر شروع کرد که تو و خانوادت حق نداشتید بیاید سر خاک بابام 

بابام گفته بود نباید بیاید گفتم مگه ما چه بی احترامی به بابا کردیم گفت اون پیامی که به داداشم دادی تو گفتی تقاص منظورت به مریضی بابام بوده هرچی گفتم منظور من به تو بوده نه به بابا متوجه نشد و دعوا شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچوقت پیام ندین وقتایی ک قهرین چون مدرک جمع میشه براتون

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

خب حرف خوبی نزدی هر کسی بود همین برداشت رو میکرد و شوهرتم خیلی بچست چرا حرفای تو رو باید بره به خانوادش بگه

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2738

اصلاشوهرت همچی اجازه ای نداشته پیامی که بین شمابوده روب خانوادش نشون بده خیلی کارزشتیه خیلی 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍

اولا که هر اتفاقی واسه کسی افتاد نذارید به حساب دل پاکتون و گرفتن آهتون  

دوما خواهرشوهرت خیلی بلائه، اینطور میخواد مرگ و بیماری پدرش رو به تو ربط بده

عاقل باشی کشش نمیدی که زندگیت خراب شه

یه بار گفتی منظورم پدر نبوده بسه دیگه ولش کن و سعی کن باهاش روبرو نشی دیگه

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
خب الان هنوزم جدا هستین ازم؟ شوهرت چی میگ رفتارش چطوره  شوهرت عجب آدمی بود ک پیام های زنش نشون ...

نه وقتی خبر دادن پدرش فوت کرده من رفتم پیشش و همه چیزو فراموش کردم شوهرمم رفتارش خوب بود باهام

میگم چرا اونا رو نشون خانوادت دادی میگه آخه منو تو دیگه رسیده بودیم ته خط میخواستیم جدا بشیم

همیشه اینکارو میکنه میگه فکرمیکردم میخوای جدا بشی

تو رو خدا چندسالتونه خیلی بچه گونه رفتار میکنید مخصوصا شوهرت

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
اولا که هر اتفاقی واسه کسی افتاد نذارید به حساب دل پاکتون و گرفتن آهتون     دوما خواهرشوه ...

اونموقع خیلی ناراحت بودم

بعدش خواهرشوهرم گفت تو همیشه داداشمو عذاب میدی

آخه شوهرم همه دعواهامونو بهشون میگفت 

خواهرش گفت بابام روزای آخر گفته تو ثمره زندگیشو سوزوندی

حالا با این حرفها نمیدونم اصلا ادامه این زندگی ممکنه یا نه

تو رو خدا چندسالتونه خیلی بچه گونه رفتار میکنید مخصوصا شوهرت

۳۰ و ۳۶

بله خیلی بچگانه س کاراش

ولی خوبی زیاد داره

فقط آبرومون پیش خانواده هامون رفته دیگه و خانواده اون خیلی از من بدشون میاد

نمیدونم با این حرفایی که رد و بدل شده دیگه ادامه این زندگی به صلاحه یا نه

2706