2726

ولی دیروز فهمیدم اینطوری نیست ..... کی فکرشو میکنه همون خانومایی که چهرشون معصومه و هر روز باهاشون احوال پرسی میکنیم خیانت کار باشن 😥😥

بیشترین ضربه ها ازهمجنسای خودمون خورده میشه متاسفانه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قضاوت ممنوع

منظورتون چیه

دارید دفاع میکنید یعنی از خیانت کار؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
خب اقایون وختی خیانت میکنن با ی زن اینکارو میکنن دیگ زنها هم خیانت رو با ی مرد میکنن پس هر دو جنس ب ...

منظورم همینه دیگه ... هر دو مثل همن .... من فکر میکردم مردا بدترن ...... 

چه ربطی داره به من خیانت نکرده ..... فقط یه ادم عوضی بعد ازدواج بلافاصله با دوست صمیمی همسرش میریزه رو عم 

هم دیدم هم باور دارم.  نمونه اش دوست صمیمی خودم که متاهله با عشق من ریخت رو هم.  الانم با همن.  بیرون میرن کادو میدن به همدیگه.  متنفرم ازشون.  حیف که هر روز تو محیط کار باید ریخت نحسشون رو هر روز ببینم

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون
2706