2737
2734
بابوووووووو اون دیگه...🤕

اون دیگه گرم نبوده فکر کنم از گرمی جزغاله شده 😄😄😄😄😄

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این فک کنم هعی سر کار پ.ورن میبینه میزنه بالا میاد میکنه میره باز دور بعدی😂😂😂😂

اره اونایی که میدیده میومده اجرا میکرده می رفته مرحله بعدی مثل بازی 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘
2731
اینجوری که شورت نمیپوشه موقع رابطه اگه رابطه دهانی داشته باشه مو بهش نچسبیده؟ یا کرک فرش؟ روغن غذا ن ...

اووووووووووووو تاکجاشوخوندی😂😂😂😂

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
والا تا جایی که یادمه یکی پاچه منو بدون دلیل گرفت ،،،اثارش هم هست 

جوایتو میدم که فکر نکنی هر جور که دوست داری میتونی حرف بزنی 

ولی واقعا درحدی نیستی که بخوام جوابتو بدم 

چه کنم چرخ فلک کرده مرا از تو جدا من چه جورابی بپوشم که دهد بوی تورا
2738
اینجوری که شورت نمیپوشه موقع رابطه اگه رابطه دهانی داشته باشه مو بهش نچسبیده؟ یا کرک فرش؟ روغن غذا ن ...

😂😂😂🤦🏻‍♀️

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

من جایه زنه طرف بود اگ شوهرم با اون چیزه آویزونش لخت تو خونه بگرده سوسیسشو با قیچی پاره میکنم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

دوستان لطفا جواب بدین من تازه واردم چطوری نظری که گذاشتین رو پاک میکنین

2706