2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شما اول بگو شادی خانومی یا شادی آقا؟!!

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
وای مچمو گرفتی؟ خیلی باهوشی

بعد از ۳-۴ روز آخه؟!🙄😑

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
۳/۴ روزی یبار میام شوهرم بدش میاد منم تا اون از سرکار بیاد خوابم بعدم ک میاد دیگه نمیشه😕

عیب نداره عزیز

منم احتمالا اون روز بسکه تاپیکای مردای زن نما دیده بودم، حساس شده بودم. الان نمیدونم چرا اون پستو گذاشتم یادم نیس

موفق باشی