2737
2734

نگيد گوگل 

رفتم نبود 

تعبير خواب گرگ و خرس وحشي پشت در خونه چي ميشه 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گرگ آدمیه که منتظر تو غفلت کنی، بزنه به زندگیت، خرس هم آدمیه که به ظاهر دوسته

به زور در رو از روش بستم من و مامانم بوديم 

ميخواست مامانمو گاز بگيره نذاشتم 

2728

خرس دوسته حسوده

در ظاهر دوستت اما حسوده

مواظب نباشی بهت ضربه بدی میزنه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2738
اول گرگ اومد و پشت سرش خرس بود 

تعبیر خوابت همینه که گفتم عزیزم

مواظب اطرافیانت باش و به هر دوستی اعتماد نکن که ازش ضربه میخوری

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
خواهش میکنم، صدقه بده، بگو مامانت هم با غریبه گرم نگیره

ما كلا با كسي رفت و آمد نداريم فقط خاله ها و دايي بس 

با همسايه در حد سلام و عليك 

فكر كنم اين دشمن رو بشناسم عمو و عمه هامم 

سلام هماهنگ    

سلام

هماهنگه کجا

چی

چه وقت

😄

2706