2737
2734
عنوان

کثیف ترین و تمیزترین آدمی که دیدین

2933 بازدید | 73 پست

خانوما شما تمیزترین و کثیف ترین فردی که دیدین کی بود.من تمیزترینش کسی بود که ایرانیت پشت بوم خونشو هم با برس و تاید و اب میشست کثیفترینم کسی بود که تو سینک آشپزخونه ب ا س ن بچشو شست🤮🤮

من عاشق شوشو جان و بچه هامم

اه اه   

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم تمیزترین خانمیه که می‌شناسم هم بشدت تمیزه هم مرتب

بماند که خون ما بچه‌ها تو شیشه بود از سختگیریاش به تمیزی خونه😭

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
تمیز مطلق ندیدم همون کسی هم که فکر می‌کنیم خیلیییی تمیزه یه جایی بند و به آب میده

به شدت موافقم 👌👌👌

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2738

تمیز ترین مادر بزرگم مادریم همش داره میسابه 

کثیف ترین مادر بزرگ پدریم سال تا سال خونشو تمیز نمیکنه😷😷😷

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

مادر شوهرم هیچ عیبی ندارها فقط تمیز نی    آشپز خونش افتضاحه    یبارم دیدم مثلا داشت کوکو سبزی درست میکرد    همه موادشو زد بعد با دست شروع کرد هم زدن     کلا دستش تو همه چی میکنه تفی میکنه بعد میزنه تو غذا    لیوانا کثیف     زن خوبیه اماهیچحوره نظافت نداره

کثیف ترین جاریم. ک رفتیم خوشون دستم گذاشتم لبه اپن  ک تکیه بدم. دستم چسبید از بس چربو کثیف بود. تنیز ترینم خالم ک قابلمه های تفلنش بعد سیزده سال انگار  نو خریده کف قابلمه برق میزنه از تمیزی

قانون عشق میگه... بمیری براش میرینه برات...   برینه برات میمیری براش☹️

من از اینایی که همش دستشونو میزنن به پاهاشون و با انگشت پاشون ور میرن تنفرمممممممم

از نظر من کثیف ترینن

تمیزترینم خواهر خودم و خواهر دوست پسرم  

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
کثیفترین خودم...هفته ای دوبار میرم حموم اتاقمم تمیزنمیکنم موهامم سالی یبارشونه میکنم ولی کرم مرطوب ک ...

اونوقت شونه میشه موهات؟نمیچسبه به هم؟

من عاشق شوشو جان و بچه هامم
2706