2726
عنوان

شلختگی بارداری کی تموم میشه آخه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه نکن من سر حاملگی اولم نزدیک زایمانم فرشامونو شامپو فرش کشیدم یک ماه کانال دستم بسته بود پدرم ...

دیگه تموم شد ولی افتادم ادیشب تا حالا از درد

وخدایی که به شدت کافی است....
وای کرونا گرفتی ؟؟؟ الان دکتر بهت دارو داده؟داروهاش واسه بچه که ضرر نداره؟

علائم نداشتم زیاد یکم بی حالی بود چون حالم خوب بود دکتر گفت میوه و مایعات و شلغم و چغندر  بخور اگه علائمت بیشتر شد سریع بیا

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
2728

من تازه خونمو جا به جا کردم  با همسرم چیدیم و تمیز کردیم وسایلمونو الان بعد یک ماه تمیز و مرتب  نگهش داشتم که یوقت خیلی کثیف نشه که نتونم انجام ندم چون همسرم دوباره کمکم نمیکنه خودمم یه دختر پنج ساله دارم باید خونه تمیز باشه وگرنه هی میگه مامان زباله ریخته بدم میاد مامان خاک گرفته بدم میاد مامان کمدم ریخته بهم بدم میاد دخترم بیشتر ابرو ریزی میکنه 😂😅

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
دوستان أز كي شروع ميكنيد براي ني ني خريد كنيد

من لباساشو خریدم اکثرا الان تخت و کمدش مونده یه چیز سبک کوچولو میخرم و تمام اسباب بازی و این چیزا رو هم کم گم بعدا میخریم 

این‌ شام ناهار درس کردن ازخونه تمیز کردن بدتره اشتهای درس حسابی هم ندارم خداقل بخورم لذت ببرم😭

برعكس منم همش دوست دارم غذاها ي خوشمزه درست كنم تا اماده هم ميشه بايد بخورم اصلا تحمل ندارم

من تازه خونمو جا به جا کردم  با همسرم چیدیم و تمیز کردیم وسایلمونو الان بعد یک ماه تمیز و مرتب& ...

خب  توهم از این فرصت طلایی استفاده کن یه دستمال بده دستش که مامان نی نی داره تو تمیز کن یادبگیری 😂 دیگه تکرار نمیکنه 😂

منم دوران بارداریم همنیطوری بود ولی هر چی بشینی بدتره یهو تصمیم بگیر بلند شو شروع کن فیلمای انگیزشی زیاد ببینhttps://www.instagram.com/nobaraneha/مثلا این پیجه خیلی فیلمای انگیزشی در مورد بارداری و بچه میزاره برو ببین حتما خوشت میاد.

برعكس منم همش دوست دارم غذاها ي خوشمزه درست كنم تا اماده هم ميشه بايد بخورم اصلا تحمل ندارم

خوش بحالت 😞 من فقط میخورم که گشنه‌نمونم مخصوصا وقت ناهار اصلا میل ندارم 

2706