2737
2734

می

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو رژیمم الان .آخر شبا خییییییلی خیلی گرسنم میشه انگار معدم می خواد سوراخ بشه دیگه .دیشب رفتم غذا خوردم😑😑

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش

دوستان اگه میشه تو تل یه گروه بزنیم وعضوشیم بعدش همه درکنار هم پیش بریم منو چندتا از دوستان همینجا هستیم کنارهم داریم پیش میریم موافقید؟؟

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
2738
من تو رژیمم الان .آخر شبا خییییییلی خیلی گرسنم میشه انگار معدم می خواد سوراخ بشه دیگه .دیشب رفتم غذا ...

چیکار کنم .من قبلا که شام زیاد هم‌می‌خوردم گرسنم میشد اخرشب .دیگه الان که کم می خورم خییلی اذیت میشم اخرشبا

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
من تو رژیمم الان .آخر شبا خییییییلی خیلی گرسنم میشه انگار معدم می خواد سوراخ بشه دیگه .دیشب رفتم غذا ...

اب بخور با ی گردو

یا برگ کاهو

سفیده تخم مرغ

یا ی لیوان شیر

یا سیب

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

من هدف تاعیدنیس چون خیییلی اضافه دارم بخاطرقرصای اعصابم تویه سال نجومی رفتم بالا😑ولی باراولم نیس رژیم میگیریم آشنایی کامل دارم باهاش سختمم نیست چون میدونم میتونم💪💪💪وزنی که سریع کم بشه زودم برمیگرده

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑

اینجور مواقع هویج یا خیار بخور..چاره ای نیست

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
من هدف تاعیدنیس چون خیییلی اضافه دارم بخاطرقرصای اعصابم تویه سال نجومی رفتم بالا😑ولی باراولم نیس رژ ...

دقیقا همینطوره دکتر ب من گف نهااایت در هفته ی کیلو اصولیه.

به نیت 
2706