2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قبل از عمل میگی برات بگیرن  حین عمل بهت وصل میکنن  بعد از عمل که حست برگشت مثل مسکن هس قوی تره   هر ۱۰ دقیقه یبار ۱قطره وارد خون میشه  و درد نداری...

من سز شدم اصلا درد نداشتم   بااینکه گفته بودم پمپ بیارن برام  ولی یادشون رف....    منم دیدم واقعا لازم نبود

2738
قبل از عمل میگی برات بگیرن  حین عمل بهت وصل میکنن  بعد از عمل که حست برگشت مثل مسکن هس قوی ...

من سز اولم بی حسی کمر بود وقتی برش زد یکمی سوخت و حرکات دستاشونو حس کردم از ترس ضربان قلبم رف بالا خواب اور زدن 

بعد سز هم راه رفتن خیلی سخت بود حس اینو داشتم شکمم داره پایین میفته اونم با کمربند 

من سز اولم بی حسی کمر بود وقتی برش زد یکمی سوخت و حرکات دستاشونو حس کردم از ترس ضربان قلبم رف بالا خ ...

حتما خوب سر نشدی  چون منم فروردین بی حسی بودم   حین عمل نمیدونستم که شروع کردن  از پرستار بالا سرم پرسیدم پس چرا شروع نمیکنن     اونم گف   بابا دارن بچه رو درمیارن  کجای کاری

حتما خوب سر نشدی  چون منم فروردین بی حسی بودم   حین عمل نمیدونستم که شروع کردن  از پر ...

وای چقد خوب من متوجه همه حرکات و حتی ریختن بتادین همه چی بودم 

میخام اینبار بیهوشی کامل شم خیلی میترسم والا 

یک دستگاه هست  یه کمی شبیه سرم کوچیک که داخلش داروهایی مثل مسکن یا مخدر پر میکنن با سرعت و زمان مشخصی وارد خون میشه و بی درد بودن رو یکنواخت میکنه .

تو شرایط کرونایی بیهوش نشی بهتره .مگه چقدر طول میکشه بچه رو دربیارن .

2706