2726

من  ٣ نفرو به خدا سپردم دوتاشون تا دم مرگ و افتادگی رفتن حلال کردم نفرسوم ولی با ابروم بازی کرد الانم خوش و خندانه

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفرینش کردم حس سبکی بهم داد  انگار بارش از دوشم برداشته شد

الآن احساس سبکی داری.... باید چند وقت بگذره، بعد اثراتشو میبینی. نفرین تیغ دو لبه‌س...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728

یکی خیلی اذیتم کرد  و از نظرش کارش درست بود و منطق سرش نمیشد نفرینش نکردم ولی همون لحظه با دل شکسته گفتم خدا یکی شبیه خودتو سر راهت بزاره ... چند وقت پیش اومد گفت بهت بد کردم الان دارم با یکی شبیه خودم  سر و کله میزنم میبینم تو چی کشیدی  همیشه دعا کن طرفت یکی شبیه خودش باهاش روبرو بشه... 

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

نفرین بار انرژی منفی داره ود خوش بینانه ترین حالت انرژیش اول بخودت برمیگرده ..من همیشه موقع عصبانیت و نفرین میگم خدا خیرش بده و واقعا هم خدا کمکم میکنه و حقشو میزاره کف دستش😁

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤

والا من قبلا  ی کسایی واقعا دلم رو شکستن ،با آبروم بازی کردن نفرینشون کردم ، ب حدی بیچاره شدن ک میگفتم خدایا بسه ، ولش کن ،من راضی شدم دیگه تورو خدا ولشون کن 

وای جدیدا نمیدونم چرا کمونه میکنه انگار . یکی رو نفرین کردم ،عین همون نفرین سر خودم اومد 🤣🤣🤣

نفرین دونم خراب شده

ی صلوات مهمونم کن ....
حتما خیلی بدی بهت کرده بود و دلت خیلی شکست

خیلی.  اولین و اخرین نفرین زندگیم بود چنان آه می‌کشیدم قلبم میسوخت. البته بعد مرگش کلی عذاب وجدان گرفتم

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
نفرینش کردم حس سبکی بهم داد  انگار بارش از دوشم برداشته شد

اشتباه میکنی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔