2726
عنوان

کاربر بی شخصیت

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 45 پست
😁😁😁😁

دندوناشو/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستم پاشو😂یهو میبینی س روز گذشته و تو هنو تو نینی سایتی

احتمال‌ش زيادة 😂😂

برم دیگه 

بچه ها مش غلم زونبه اید (نمیدونم درس نوشتم يا نه). برن برگردم تاپیک ترکیده باشه 🥴🥴🥴🙈

خدایا شکرت 🙏🏻
عه خوبی عزیزم چه خبرا  چرا ترکیدی  خبری ازش ندارم بی لیاقت

خوبم عشقم تو خوبی چخبر فداتشم؟ 😌🤘🏻🖤

نترکسیدم اکانت دوممه😉🖤

سحررفته تو حاشیه😒کم کم داره از سارا و نیکا و نیلی افشار و ریحانه پارسا و...هم جلو میزنه هردفعه یه عکی موضوعی میاد...راجبش😂🤘🏻

کاربر قدیمی هستم🖤
دندوناشو/

میخوام خمیر دندون رو گرون کنم😁😁😁😁😁😁😁

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
احتمال‌ش زيادة 😂😂 برم دیگه  بچه ها مش غلم زونبه اید (نمیدونم درس نوشتم يا نه). برن برگردم ت ...

من جاتو نگه میدارم🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♀️برو ولی زود بیا 

خطر# انفجار

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
ی کاربر دروغگو و فحاش

نمباد ک 🙁

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2706