2726
عنوان

کاربر بی شخصیت

467 بازدید | 45 پست

آخه تا کی میخوای به این بحثهای دختر بهتره یا پسر ادامه بدی؟

بیچاره دخترت که مامانش تویی برای پیری و کوریت دختر زاییدی 

راه گرفتی تو تاپیکا به همه میخوای ثابت کنی که دختر بهتره .عصر حجری تو هیچ فرقی با اعراب جاهلیت نداری فقط اونا دنبال پسر بودن تو برعکس

ی سوره ی کوثر مهمونم میکنی دختردارشم؟انشااله توهم عاقبت بخیر بشی😍

کاجاس؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

کی این بحث دختر بهتره یا پسر میخواد جمع شه😑

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کاجاس؟/

😁😁😁😁

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
میخواستم برم حموم ها  اما حالا دیگه دلم نمیاد این تاپیک و بزارم و برم 🥴🥴

تو همیشه میخوای بری حموم یهو میبینی جنجال شده🤣🤣🤣🤣

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352
میخواستم برم حموم ها  اما حالا دیگه دلم نمیاد این تاپیک و بزارم و برم 🥴🥴

دوستم پاشو😂یهو میبینی س روز گذشته و تو هنو تو نینی سایتی

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2706