2733
2734

سلام دوستان دخترم دو سال و سه ماهشه 

و تقريبا اكثر روز ها مادربزرگش اينا رو ميبينه فاصلمون هم كمه با هم يه كوچه فاصله داريم

اونا هم دخترم رو خيلي لوس ميكنن و واقعا هم دوسش دارن چون تنها نوه و بچه كوچيك خونوادس....يه مشكلي برام پيش اومده كه تازگيا شبا موقع برگشت از خونه مادرشوهرم به خونه خودمون شروع ميكنه گريه و زاري تا يه ساعت كه من نميرم وقتي هم مياريمش خونمون بازم تموم نميكنه ذاتا هم بچه لج بازيه و تا سر حد مرگ گريه ميكنه....

به نظرتون چيكار كنم كه اينجوري نكنه واقعا زهر ميكنه كل روز رو با اين كارش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دخترمنم همین بود.اصلا درست نشد تا وقتی که بزرگ شد الان 7سالشه ازخدامه بره خونه مادربزرگش اما از خونه ...

خدا از دهنت بشنوه خواهرمم همينو ميگفت

الان پسرش چهار سالش زياد نميمونه خونه مادربزرگش بدون خواهرم

با آرامش باهاش صحبت کن. براش توضیح بده که دوباره هم برمیگردین اونجا. کلا بچه ها سن 2 تا 4 سال لجبازی زیاد دارن. چون شخصیتشون داره شکل می گیره. پسرم الان 3 سال و 2 ماهشه. تازه یه ذره بهتر شده. به خدا چشمم دراومد تا یه ذره از لجبازیش کم کرده. 

2738

پسر منم یه مدت اینجوری بود هر جا میرفتیم میخواستیم برگردیم گریه هر کی رو  میدید گریه با پدرشوهرم تو یه ساختمونیم پدرم دراومده بود اینقدر که گریه میکرد تحمل صدای گریه اشو نداشتم  تو خونه بیشتر باهاش وقت بذار بیشتر باهاش بازی کن کمتر برو خونشون  یا مثلا یه چیزی رو که دوست داره بگو مثلا پسرم آبمیوه دوست داره یا لواشک میگیم بریم بخریم یا مثلا میگیم دیگه خوابیدن فردا میریم 

براش کارتون یا کلیپ بذار یه جوری حواسشو پرت کن 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
با آرامش باهاش صحبت کن. براش توضیح بده که دوباره هم برمیگردین اونجا. کلا بچه ها سن 2 تا 4 سال لجبازی ...

نميدوني خواهر ديشب تا يه ساعت گريههههه ميكرد

عوق ميزد كه مثلا حالم بده 

كاپشنش رو در نمياورد كه بريم در نميارم از تنم😩😩😩

نميدوني خواهر ديشب تا يه ساعت گريههههه ميكرد عوق ميزد كه مثلا حالم بده  كاپشنش رو در نمياورد ...

آخ آخ یاد پسر خودم میوفتم. اونم وقتی لج می‌کرد انقد گریه می کرد که حالت تهوع بهش دست می‌داد. الان یه ذره بهتر شده خداروشکر. 

قبل اینکه بری بهش توضیح بده که باید زودتر برگردیم 

یا با یه بهونه ای از خونه بکش بیرون به بهونه پیشی دیدن هاپو دیدن یا کارای که دوس داره اوند بیرون باهاش یکم دنبال اون چیز بگردین یادش میره

اگه خوبی هایت را فراموش کردن تو خوب بودنت را فراموش نکن  

مثلا بهش بگو شما بمونی اونحا من تنها میمونم گریه میکنم یا برم با اون اسباب بازیت بازی کنیم کدومشو میخوای از این حرفا دیگه خلاقیت به خرج بده

منم دخترم ۳سالش هست اوتن میریم خونه مادرشوهرم چون بچه زیاد هست گریه میکنه بمونم ولی با این بهونه ها میارمش خونه بدون هیچ‌ گریه واسه منم خیلی لج بازع میگه فقط حرف من اصلا یادشم نمیره نمیدونم چرا  

منم اولا بلد نبودم با جیغ دادو‌گریه زوری میاوردم یه‌مدت خوب شد دیگه بهش‌توضیح میدم میگم بریم بعدا بیاییم خسته شدیم فردا باز میاییم 

2706