2733
2734

بله دوستم می خوند فقط امتحان می داد ترم ها رو 

و سخته خیلی 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما دانشگاه میخونم نه سخت نیس اتفاقا خیلی خوبه

یه سوال داشتم شما ترم چند هستین؟ 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
تاا چندم خونده غیر حضوری

فقط دوازدهم و یازدهم

2738
ترم ۳

جدی غیر حضوری خوش می گذره؟ 

ادامه میده درسشو یا دیگه ول کرده. اخه من تو دیپلم موندم خبلی سختمه

دانشگاه قبول شد داره می خونه 

جدی سخته؟ 

نمیگم خوش میگذره میگم آموزشا خوبه اوکیه کیفیت کار قابل قبوله

آهان بیچاره ما ترم یک کلا دانشگاه ندیدیم نمی دونم چرا استاد ها بی رحم شدن تو این مجازی 😢

ادامه میده درسشو یا دیگه ول کرده. اخه من تو دیپلم موندم خبلی سختمه

اگه تو ریاضی مشکلی داشتی من تدریس دارم

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2706