2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درد سقط یه لحظه س اما تا اخر عمرت عذاب وجدان باهاته 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

شرایطتت چیه

واقا نمیخوام راهنمایی کنم چون هرچی بگم مسئول حرفمم

ولی شرایطت اگ واقاااا نداری بچزو بدبخت نکنید

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
2738

وقتی کسی میگه میخوام بچه سقط کنم انگار ازگوشت بدن من میبره😢درحسرت داشتن بچه ب مرز جنون رسیدم.توروخدا اگه میشه سقطش نکن.منم دعاکن زودترمادربشمممممم دلم خیلی میخواد😢😢😢😢😢

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

ببخشید دخالت میکنم اما درست نبود ک برا چنین چیزی تاپیک بزنید

چون هم اعضای سایت ناراحت میشن هم خودتون مورد انتقاد شدید قرار میگیرن 🙁☝🏻🍃💚

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

هرگز به سقط فکر نکن عزیزم

فرزند ناخواسته ،لُطف پنهان خداست.

اتفاقا ،این بچه ها از همه ی بچه ها خیرشون بیشتره.

من خودم ،بچه ی ناخواسته دارم.وقتی فهمیدم باردارم ،خیییییلی گریه کردم.

اما حالا ،خیلی بابت داشتنش ،خداوند رو شکر میکنم.

در ضمن عزیزم ،هر کسی رو میشناسم که که بچه سقط کرده،خیییییییییییییلی گرفتاریهاش بیشتر شده.و از چیزی که میترسیده سرش اومده.

فکر سقط،یک الهام شیطانیه.

نکنه این هدیه رو ضایع کنی!!

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
عزیزم داری جون بچتو با دستای خودت میگیری منم ۲بار خداخاسته باردار شدم نگهداشتم الان بیا ببین چه برکت ...

نگید بچه برکته

کسایی که شرایط مالی خوب ندارن بچه دار بشن سر این حرف و زندگی بچه خراب شه اونوقت چی؟

هرگز به سقط فکر نکن عزیزم فرزند ناخواسته ،لُطف پنهان خداست. اتفاقا ،این بچه ها از همه ی ب ...

من ناخواسته ام زندگیم‌ جهنمه !

نگید بچه برکته کسایی که شرایط مالی خوب ندارن بچه دار بشن سر این حرف و زندگی بچه خراب شه اونوقت چی؟

وضع زندگی منم جالب نبود به برکت بچهام بهترشد 

تا سقط رفتم ولی بعدش پشیمون شدم 

2706