2733
2734

مراسم مادربزرگ پدریم بود

بعد مامانممم اصلا دلخوش نداشت از مادرشوهر

زنگ زدن فوت شده

مامانم قبل مرگش میگف بره بدرک مهم نیس اینا

آقا شنید فوت شده

رفتیم روز دفنش یک اداهایی میداد فجیع

یبار کلا اونجا میگف هوشمو از دست دادم 

خیره میشدددد ب یککی وحشتناک گریه میکرد میفتاد از پله ها اداااا میگممممم هاااا خ خجالت زدمون کرد خخیلیی

بعد چند دقیقه شوخی میکزد

آمبولانس اومد

اصلا مانور میداد دوروز بعدش حلوا پزون نشیته بود با یکی از فامیلا پچ پچ 

مثلا رفته بود کمک کنه برای حلوا

همیشع ی مادد پدر باید به بچشون ارج بدن 

خلاصهههههه خ آبرومونو برددد

یعنی70درصدش ادا بوددد

آخرای مراسم بخودش اومد ک من مادرشوهرمو دوس ندارم چرا میرم عزاش روزای آخر نیومد😳خلاصه اصلت تعادل روانی نداشت

خ خجالت میکشیدیم از کاراش دوتا خاهرام کلا نیومدن انقدر حرصشون در اومد

اگه از مادرشوهرت متنفری چرا رفتی سرد خونه شستیش این اداها چی بود پس 

متنفر میگمهت الان ی فاتحه هم نمیده

😳😑😑😑

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم

آدم خیلی خجالت زده میشه

اونجاهایی که از هوش میرفت باید میرفتی محکمممممم میزدی تو سر و صورتش که بهوش بیاد و دیگه فیلم بازی نکنه😂

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2728

کار خوبی کرده😐

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738

منم زنداییم مال بابابزرگمو‌خورد یه آبم روش چند سالم باعاشون قطع رابطه کرد حتی با اینکه بابابزرگم سرطان داشت نیومد بهش سربزنه روز دفن پدربزرگم‌ اومد دیگه وسطای مراسم یهو دیدیم شروع کرد جیغ و فریاد  بعدشم خودشو زد به غش ماهم همه اینجوری🙄

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
خاله شوهرم فوت کرده بود عروسش که شنیده بودم کلا قاطی اینا نمیشه وسال تا سال نمیان خونش جیغ میزد ماما ...

بابابزرگ شوهر من مرده بود برادر شوهر بخدا سال تا سال به این سر نمیزد بعد ک مرده بود میومد خودشو رو قبر مینداخت تشنج میکرد حالا بابابزرگم ۱۰۰سالش بود😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706