2733
2739

مهربونم 

من دست پختم خیلی خیلی خوبه ولی همیشه این استرس با منه

18 ساله متاهلم  ،هنوز اندازه غذا ها دستم نیومده

استرس دارم ، مدام پیمانه برج و یا هر چیزی رو زیاد میکنم 

در صورتی که آشپزی رو دوست دارم و کلی وقت میزارم براش ولی این استرس باهامه

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش منم مثه شما بشم پنج ماهه ازدواج کردم

من ازدواج نکردم ولی از ۱۸ سالگی آشپزی کردن رو یادگرفتم الان ۳۰ سالمه

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

آشپزی استرس ندارن ک چون شروع کار هستی میتونی یه دفتر برداری برای هر غذا یه صفحه بذاری مثلا صفحه قورمه سبزی میتونی نکاتی ک هر بار غذا درست میکنی و میفهمی اینجوری بهتره رو اونجا یادداشت کنی مثلا بنویسی لیمو یک ساعت آخر اضافه شود یا ....

دفعه بعد گ خواستی قرمه سبزی بذاری میری میخونی باز اونروز اگه نکته ای فهمیدی همونجا یادداشت کن

پیمونه برنج هم آدم با دوبار برنج دم کردن دستش میاد زیاد دستکاری نکن مثلا ما دونفریم دو و نیم پیمانه برنج میپزن پیمانه ها متفاوتن تو با پیمانه خودت کار کن

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
2738

آشپزی  ذاتیه به نظرم .ولی بعضیا با تمرین خوب میشه آشپزیشون 

من خودم تا ۲۹ سالگی یه تخم مرغم درست نکرده بودم خونه مامانم یه ساله ازدواج کردم الان واسه مامانم کلاس اشپزی میزارم دوستام میان خونم فکشون میچسبه به زمین مثل یه کد بانویی اشپزی میکنم که سالهاست داره اشپزی میکنه .من اصلا چیزی و‌از کسی یاد نگرفتم ولی انگار تو وجودم بودم .

مثل رانندگی مثل خیلی چیزایی دیگه همه نمیتونن تو همه چیز خیلی خوب باشن من رانندگیم افتضاحه خیلی خنگم توش😐