2733
2734
عنوان

کنکور انسانی 1400

4824 بازدید | 13 پست

سلام من امسال میخوام برای بار دوم کنکور انسانی بدم..سال قبل با اینکه نخوندم ولی سراسری قبول شدم ولی پشیمون شدم از رشتم الان مجوز گرفتم که دوباره کنکور بدم... هفت ماه مونده و من میخوام شروع کنم بخونم... کسی هست بتونه بهم بگه چند ساعت و چطوری درس بخونم که نتیجه عالی بگیرم... سه سال دیپلم هم درسم خوب بودو معدلم از 18 پایین نیومد... ممنونم

با برنامه جلو برو ماهی چند تا کتاب رو ببند روزی 10 ساعت بخون منم 1400 کنکور انسانی دارم  هدفت ...

بله هدف اول فرهنگیان و بعدی روانشناسی... منظورت ازین که ماهی چند کتاب رو ببندم چیه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما چطوری برنامه ریزی کردید؟ الان مشغول خوندنید؟ 

من خیلی وقته شروع کردم ولی بار اولمه میدم 

فقط عربی موندنه ب دوره فارسی و فنون 

بله الان دارم میخونم 

از اسفند هم دوره کردنم شروع میشه
چون یکم دیر شروع کردی باید تمام تلاشتو بکنی
بعد از هر سختی اسونیه

میتونی دوازدهم و یکی از پایه ها رو با هم پیش ببری و تا نیمه دی ماه نصف دوازدهم +مثلا دهم رو تموم کنی.

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .
2738

من فارغ التحصیل فرهنگیانم اول قلم چی یا یه موسسه ک ازمون میگیره ثبت نام کن

خودشون بودجه بندی میدن بعدی برنامه ماهانه طرح کن

نکته نوشتن تست زدن مطالعه مداوم

روزی ۱۲ ساعت بخون

از خوندن خسته نشو

گوشی تعطیل مهمانی تعطیل گشت و گذار تعطیل خواب شبی هشت ساعت نه بیشتر 

تلوزیون تعطیل

من اینطوری موفق شدم

سلام برای انسانی ها به پیج اینستاگرامkonkorbinoبرید بهشون پایتون رو دایرکت کنید ۷ روز مشاوره رایگان میدن و به ازای هر دوستت که وارد کنی ۵ روز دیگه مبتونی استفاده کنی اگه حال کردی باهاشون پکیجشونو بگیر قیمتشونم نسبت به جاهای دیگه بهتره