2733
2734
عنوان

بیاین سایز های ایده التون رو بگم 😁

2087 بازدید | 122 پست

سایز ایده آل یک زن ۹۱_۶۶_۹۱هست بدن ساعت شنی 

که ۹۱دور‌س.ینه 

۶۶دور‌کمر 

۹۱دور باس.ن 

و قد یک خانم مانکن ۱۶۸تا ۱۸۳😐🤦🏻‍♀️

وزن ایده آل وابسته به قد بین ۴۵تا ۵۶

😁اندازه های من ۸۲دور س.ینه🥺۶۸دور کمر 😁۹۱دور باس.ن😍😂چند سانتی متر جابه جا بشم ایده آل میشم😍😍😍

قدم ۱۶۳ و‌وزنم ۵۱🥺

قدم خیلی کوتاهه😩😩

شماچطورین؟

پ ن : اینم تیپم چطورم؟😂

https://uupload.ir/files/byui_۲۰۲۰۱۲۰۲_۱۰۰۷۱۴.jpg

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

من یه مانکنم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لاغری

قدم 170

وزنم حدود 85 خیلی وقته وزن ندیدم.

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738
من قدم ۱۶۸ وزن ۴۲ دور کمر ۵۹

توکه از منم لاغر تری😰😰😰

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
من نمیدونم دور اون چیزایی که گفتی چندم     ولی قدم ۱۷۳ و وزنم ۶۵ هست

به چ‌بدنی😍😂

من قدم 171 وزنم72 دور کمرم 84 در حال رژیمم 😰😰😰😰😰

😂😂😂موفق‌باشی

واقعا؟🥺😍خوشبحالت

بله

قدم 177 وزن 50

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706