2737
2734
عنوان

کیا تا حالا روانپزشک رفتن؟نتیجه داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1902 بازدید | 61 پست
منم رژیممم😂😂😂😂😬اشتباه کردم خوردم اصن قرصا کاری نکردن برام روانشناسم خوبم کرد

من روانشناسم گف  وضعیتت خیلی حاده باید قرص بخوری... اخه دوقطبی روحی نیس    جسمیه  روی مغز اثر میزاره   لایه های سمت راست و چپ مغز باهم فرق دارن  با قرص خوردن اون جبران میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روانشناسم گف  وضعیتت خیلی حاده باید قرص بخوری... اخه دوقطبی روحی نیس    جسمیه &nbs ...

اها

من اضطراب داشتم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2731
شما مگه چه قرصی استفاده میکنید ؟ 

پرپرانول و ایمی پرامین

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2738

منم رفتم روانپزشک. باشوهرم مشکل داشتم حسابی پرخاشگر بودم . بهم سرترالین و تری فلوپرازین داد. ولی نگفت چمه . فقط گفت بحران احساسی پیدا کردی

برای حال دلم صلوات مهمونم میکنی؟  
مشکلش چیه؟

پرخاشگری .عصبی بودن .بد دهنی.کنترل رو هیجاناتشنداشت ..دو شب دارم میدم خیلی آروم و خوب شده ولی بی خواب شده از ۹بیداره یکسرم تو خواب عرق میکنه مخصوصا سرش نمیدونم چیکار کنم دکتر گفت۱ماه بده بعد بیارش خداکنه چاق نشه وزنش بالاست پسرم

من طی سالها تجربه و پیش روانپزشک رفتن و داروهای گیاهی مصرف کردن فهمیدم درمان استرس و اضطراب شدید مصرف یه دوره طولانی پروپرانول ده هست مثلا یکسال خیلی خوبه عوارض هم نداره فقط اگر برگشت دوباره باید ادامه بدی استرس متاسفانه همیشه با ماست‌ باید به جای مقابله باهاش قبولش کنیم چاره ای نیست.

بهتری؟ نتیجه داد عوارض نداره؟

شوهرم میگه بهتر و  آرومتر شدی. راستش من قبل پریودم خیلی عصبی میشم و البته فکرهای منفی هم زیاد میکردم. بنظرم یه خورده بهتر شده ولی رفع نشده

برای حال دلم صلوات مهمونم میکنی؟  
2706