2726

حالم خیلی بده

خواب راحتی ندارم

همش استرس و اضطراب

برای شما نتیجه داده؟مشکلتون چی بود

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟

عزیزم روانشناس ۱۰۰ درصد از روانپزشک بهتره

من پیش هردو رفتم روانپزشک خیلیم معروف بود ولی ذره ای به خوب شدنم کمک نکرد

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من افسردگی داشتم خودکشی وخودزنی میکردم بم قرص دادن خیلی بهتر شدم😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

من بیست سال هر ماه روانپزشکم

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....
قرص داده ولی چون اشتها آور و چاق کنندس  منم رژیمم  نمیخورم

منو به ۱۰۰ کیل  رسوند

وحشتناک چاق میکننن

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
اتفاقا شوهرم خیلی لاغر شد

اون از استرسه عزیزم

ولی این قرصا فوق العاده چاق کنندن

دیگه تجربه خودمه که میگم😂

منو به ۱۰۰ کیل  رسوند وحشتناک چاق میکننن

من نخوردم...  مشکل دو قطبی دارم تری فلوئوپرازین داد   یه مدت خوردم دیدم  اشتهام چنان باز شده ک نگو...   لاغری برام مهم تر بود  قطع کردم

2706