2726
آخی چرا عزیزم

با دوست پسرم ی محل اداری رفتم

آشنا دید مارو

منم گفتم پسرخالمه.

گفتم فلان پسرخالمه😐ولی اون پسرخالمو از دووور میشناخت.(خانوادشو میشناخت)

پسر خالم تازه نامزد کرده

میترسم طرف فک کنه من با پسرخالم سر و سیر دارم و ب زنش بگن و زندگیش نابود شه.....

حالم بده یه هفته بخاطرش.هی آرامبخش میخورم

او نیمه ی من است...❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با دوست پسرم ی محل اداری رفتم آشنا دید مارو منم گفتم پسرخالمه. گفتم فلان پسرخالمه😐ولی اون پسرخال ...

عزیزم اگه میخواس بگه تا الان گفته بیخیال دعا کن نگفته باشه

ای جان  چرا میخواین شبیه من باشید ، خوب نیست خیلی اینطور خندیدن واقعا خوبه ، ولی من اصلا نمی ...

کجاش خوبه الان غش کردم از خنده مامانم اومده می گه چی شده چی شده منم نمی تونم بگم که واسه چی می خندم بعد فکر می کنه من خل ام😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
خخخ حالم بده شد

من‌ به چه چیزایی می خندم وای خدایا ولم کنید دارم می ترکم از خنده نمی تونم تایپ کنم

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
مثل منی با خودم میخندم همسرم میگه تو خولی

خیلی بده باور کن🤣🤣🤣

خودمم فکر می کنم خل ام

بله مهربونم  حس کردم که تفاوت سنی مون زیاده

آره ۲۰ سال از من بزرگ تری..موفق باشی

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2706