2733
2734
عنوان

میخوای برگات بریزه؟😐✋

718 بازدید | 60 پست

اینو بخونین کامنتاشم بخونین پیش اومده واسه شماااا؟

https://www.instagram.com/p/CIQvkDvJBX_/?igshid=17lao0mjw05g3

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه خب من اینستا ندارم 😭

وای چهههه بد 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2731
پ شمام

😶😶😶خوندی؟ کامنتارو دیدی؟

"وی با اینکه می داند مثل چی می ترسد ولی بازهم ورق می زند... 😬" 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
"وی با اینکه می داند مثل چی می ترسد ولی بازهم ورق می زند... 😬" 

تو ایینووووو بخونننن الان نمیتونم وضعیتمو توصیف کنم😂

https://www.instagram.com/p/CGnKpioAMqI/?

کامنتا خیلی ترسناک ترهigshid=188qlxqnuu061

2738
من اینستا ندارم بگین چی شدهههه😂😑😑😑

یه چیز ترسناک کاش عکس میومد میذاشتم واست

واووووو🤐

یه لینک دیگه دادم اونم ببین

تو ایینووووو بخونننن الان نمیتونم وضعیتمو توصیف کنم😂 https://www.instagram.com/p/CGnKpioAMqI/? ...

تا همه ی پست های ترسناک و نخونیم آروم نمی گیگیریم😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

شت ننه شت 

من بیشتر از همون ک تو کمد بوده ترسیدم چون واسه یکی از نزدیکام هم همینجور اتفاق افتاد🤦🏻‍♀️😑😟

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
تا همه ی پست های ترسناک و نخونیم آروم نمی گیگیریم😂

نهههه😂😂😂😂 با اینکه میترسیم ولی میخونیم الان ۱ساعت کامله دارم کامنتاشو میخونم دیگه از بچه ها میترسم

2706