2726
عنوان

چرا نه نمیتونم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 26 پست
خودمم دنبال یه راهم برا نه گفتن 

خیلی دلم شکسته

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون زن گرفته یا شوهر کرده. واقعا این جور مردارو درک نکردم میشنوم هم باور نمیکنم هم چین مردایی ووجود ...

تقصیر خودمه ..هر جا تو زندگیم احساس کردم عرضه نداره کار پیش ببره حمایتش کردم و براش پول جور کردم ..این اواخر هم به دلایلی مجبور شدم پس اندازم رو لو بدم که دیگ از خدا خواست و ذره ذره داره تمومش میکنه ...اینقدر کفری ام 

تقصیر خودمه ..هر جا تو زندگیم احساس کردم عرضه نداره کار پیش ببره حمایتش کردم و براش پول جور کردم ..ا ...

بعد میگن مردای ترک بدن. به خدا این چیزا رو میشنویم میگیم مگه میشه 

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 
2728
خیلی دلم شکسته

کامل حست رو درک میکنم ..اما واقعا از یه جایی نه گفتن رو شروع کن حتی اگه به قیمت از دست دادن ادمای زندگیت باشه..منطقیش اینه اونا ناراحت بشن خیلی بهتر از درد کشیدن خودته 

کامل حست رو درک میکنم ..اما واقعا از یه جایی نه گفتن رو شروع کن حتی اگه به قیمت از دست دادن ادمای زن ...

از دیروز دارم ب این فک میکنم

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....
تقصیر خودمه ..هر جا تو زندگیم احساس کردم عرضه نداره کار پیش ببره حمایتش کردم و براش پول جور کردم ..ا ...

شوهر من ی هزاری ب من نمیده حتی از مریضی بمیرم

[QUOTE=166805904]شوهر من ی هزاری ب من نمیده حتی از مریضی بمیرم[/QUOT

برعکس شوهر من واقعا اگه پول داشته باشه اصلا دریغ نمیکنه ..بخاطر همینم بعضی موقع ها بهش کمک میکنم ولی متاسفانه این لطف من شد وظیفه و بی مسئولیتش کرد