2410
2553
عنوان

به نظرتون یه عروس چه وظیفه ای در قبال خانواده ی همسرش داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من واقعا منظورم به اون قسمت لفظ احترام و اینا بود که بگین چه طوریه شامل چه کارایی میشه 

مثلا من اصلا تا حالا به پدرشوهرم زنگ نزدم و واقعا دلم میخواد زنگ بزنم احوال بپرسم ولی روم نمیشه شماهم مث من زنگ نمیزنین ؟

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
بچه ها من واقعا منظورم به اون قسمت لفظ احترام و اینا بود که بگین چه طوریه شامل چه کارایی میشه  ...

منم زنگ نمیزنم ب پدرشوهرم اخه کم شنواس😅😅 ب مادر شوهرمم بعضی موقع ها شوهرم میگه ی زنگی بهش بزن میزنم 🤗

2456
منم زنگ نمیزنم ب پدرشوهرم اخه کم شنواس😅😅 ب مادر شوهرمم بعضی موقع ها شوهرم میگه ی زنگی بهش بزن میزن ...

کاش شوهر منم میگفت من اصلا نه به پدرشوهر زنگ زدم نه مادرشوهرم امروز یادم افتاده که حتی خیلی وقته دعوتشون نکردم شوهرمم هییییییییییییییچ انتظاری ازم نداره تو اینطور مسائل ولی فکر اینکه خودم کوتاهی کنم و آدم بدی باشم اذیتم میکنه دلم نمیخواد کسی ازم دلش بشکنه

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
بچه ها من واقعا منظورم به اون قسمت لفظ احترام و اینا بود که بگین چه طوریه شامل چه کارایی میشه  ...

بستگی به خودت داره اما کارایی که میخوای بکنی رو همیشه در نظر بگیر ببین ایا بعدا باعث ایجاد انتظار میشه یا نه! مثلا به یه نفر یبار زنگ بزنی حالشو بپرسی بعدا تا یکی دو ماه زنگ نزنی همش گله میکنه میگه نزد ! چون انتظار ایجاد کردی ! من خودم اصلااا اهل تلفن بازی و زنگ زدن و احوال پرسی نیستم حتی به خونواده ی خودم و همه اینو میدونن و انتظاری هم ندارن , یا مثلا اوایل ازدواج هرجمعه میرفتیم خونه ی مادرشوهر و این براشون شده بود یه عادت و اگه یبار یه ساعت دیر تر میرفتیم کلی گله میکردن وقتی دیدم اذیت میشم کمش کردم و الان ماهی یبار اونم بدون برنامه میریم یعنی روز خاصی نیس که از قبل انتظارش باشه که هر ماه حتما همون روز اونجا باشیم پس گله ای هم نیست هر وقت تونستیم میریم ! یا در مورد بیرون رفتن مادرشوهرم انتظار داشت هرجا میریم اونم ببریم چند بارکه فهمید خودمون تنها رفتیم اولش ناراحت شد اما بعدش فهمید خب ماهم نیاز داریم خودمون تنها باشیم ! 

کاش شوهر منم میگفت من اصلا نه به پدرشوهر زنگ زدم نه مادرشوهرم امروز یادم افتاده که حتی خیلی وقته دعو ...

خب پس همین الان ی زنگی بزن احوالشون بپرس برا دعوت کردن هم حالا تو این کرونا واقعن نیازی نیست ولی اگه دوس داری و اوناهم کرونا براشون مهم نیست خب دعوتشون کن

عزیزم احترام گذاشتن خیلی مهمه و البته که این شامل سر زدن به موقع گاهی تماس گرفتن و حال و احوال پرسیدن گاهی دعوت کردن از جانب عروس و اینکه توی مناسبت ها و شادی ها و غم ها هم همراه بودن میشه.من خانواده همسرم الهی شکر خوب هستن ولی کلا این نظر رو دارم که صمیمیت زیاد و همچنین فاصله گیری زیاد باعث دردسر میشه باید همه چیز به اندازه باشه.دردو دل کردن و رازها و مسائل خیلی شخصی و دعواودلخوری با شوهر رو به خانواده ها گفتن ممنوع هستش.درحد مسائل روزانه گفتگو کنید مهربان و گشاده رو باشید...سعی کنید وقتی هم میرید سر میزنید چند ساعتی بمونید بعدش به خونتون برگردید من خودم معمولا هر هفته خانواده همسرم رو میبینم اگه از این طولانی تر بخواد بشه حتما تماس میگیرم تا شرایط رفتن پیششون فراهم بشه.از اول همینطوری عادتشون دادم و الان انتظاری جز این ازم ندارن ولی وقتی هم بیان منزلمون یا برن پیششون باهاشون گرم و با احترام برخورد میکنم و سعی میکنم حرفی نزنم که کسی بهش بربخوره همین باعث میشه که احساس نکنن من ازشون خوشم نمیاد که هفته ای یکبار میرم این برداشت رو میکنن که کار دارم و درگیر زندگیم هستم ...همینهاست کلا...خیلی سخت نیست...

2714
کاش شوهر منم میگفت من اصلا نه به پدرشوهر زنگ زدم نه مادرشوهرم امروز یادم افتاده که حتی خیلی وقته دعو ...

مطمئن باش خيلي خوشحال ميشن

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......
2706