2733
2734

با اجازه اسی جون. بچه ها یه کارگاه تولیدی دارم قاب و باکس و ماگ سنتی و... سفارش هم میزنیم. پیجمونو دنبال کنید ارسال هم داریم. 

bahar_narannj

میتونید عمده هم خرید کنید و برای خودتون درآمدزایی داشته باشین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سبزیش و خیلییی سرخ کن با شعله کم مدت زیاد

حتما یه تیگه گوشت استخون دار حالا قلم یا هرچی بنداز توش 

مدت طولانی بزار بپزه

اواخر پخت دو تا تیکه یخ بنداز توش

مدت طولانیم بزار رو گاز

اگه پره لیمو عمانی یا گردش و داری بریز

من حتما آبلیمو هم میریزم ولی سلیقه ایه

من نمکم همون اول میریزم 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2738
باهات موافقم گرده لیموعمانی از خودلیمو بهتره

خودش به نظرم یکم ریسک داره یسریاش واقعا تلخه 🤦🏻‍♀️ 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

سبزی تره گشنیز جعفری شوید اسفناج خیلی خیلی کم شنبلیله تره وجعفری یکم بیشتر 

خوب سرخسش میکنم... گوشت وپیاز تفت میدم زردچوبه میزنم لوبیا چیتی وقرمز مخلوط میکنم میذارم دوسه تاجوش بزنه آب قرمزش رومیریزم دور میذارم یاگوشت خوب بپزن بعد سبزی رواضافه میکنم ومیذارم حسابی جا بیوفته یکمم ترف بهش اضافه میکنم فلفل قرمز ولیمو عمانی

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
خودش به نظرم یکم ریسک داره یسریاش واقعا تلخه 🤦🏻‍♀️ 

بکوبش تخم هاشو دربیار بعد میتونی آسیاب کنی یانه درحد همون کوبیدن باشه

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
بکوبش تخم هاشو دربیار بعد میتونی آسیاب کنی یانه درحد همون کوبیدن باشه

شاید باورت نشه ولی این کارم کردم باز یسریش تلخه 

فک کنم بخواطر پوستشونه یسری

بچه ها ما ازقبل سبزیشو سرخ میکنیم میزارم تو فریزر 

بعد برا پختشم وقتی پیاز و گوشتو تفت دادیم بهمراه زردچوبه سبزیشو میریزیم وباز یکمم با سبزی تفت میدم بعد لوبیارو اضافه میکنم نمک و فلفل و زردچوبه ام ک ادویشه و بعد لیمو عمانیو ک یه ربع یا نیم ساعت قبلش خیس دادمو میندازم توش اگر قلمه بندازی تو هرخورشتی عالیه اگرم نداشتی میتونی یکم دم گوسفند بریزی اونم خوب میشه 😊😊

2706